reklama
 
 

Nepodepsáno, ale domluveno. Trávník míří do Sparty, odejít může naopak Kanga

7. 6. 2019 10:14
Fotbalová Sparta mohutně posiluje. Dalším ofenzivním úlovkem letenské ofenzivy by se měl stát jablonecký záložník Michal Trávník.

Dohoda je na světě, zbývá už jen doladit detaily transferu. Pokud se nestane nic neočekávaného, pětadvacetiletý Trávník se během následujících dní stane další posilou Sparty. Aktuálně.cz to potvrdil zdroj dobře obeznámený s děním v klubu.

Podepsáno ovšem ještě nic není. Byť se na internetu už objevily fotografie Trávníka s dresem pražské Sparty, jde o fakeovou zprávu. 

Trávníkův příchod dává smysl i v tom směru, že sám hráč má s novým trenérem Václavem Jílkem velmi dobré vztahy ještě ze společného působení u jednadvacítky. Pro Trávníka je tak smlouva na Letné ideálním angažmá.

Naopak Sparta bude těžit z toho, že ji příchod odchovance Slovácka pomůže vyřešit personální krizi ve středu zálohy, se kterou se na Letné momentálně potýkají. Bořek Dočkal se po operaci vrátí až na podzim a nejasná je budoucnost Guélora Kangy.

Ten byl sice nejlepším sparťanským hráčem uplynulého ligového ročníku, nicméně není jednoduché ho zkrotit. "Hru Sparty si dovedu představit bez Kangy i s ním. Jakým směrem se to bude ubírat, určí až první společné dny a týdny," prohlásil kouč po svém nástupu do funkce.

I vzhledem k neúspěšné sezoně je Sparta v letním přestupovém okně mimořádně aktivní. Už dříve získala útočníka Libora Kozáka z Liberce, norského krajního obránce Andrease Vindheima a talentovaného záložníka z Brna Ladislava Krejčího.

autor: Jiří Škuba | 7. 6. 2019 10:14

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama