To bylo derby: Remíza, která netěšila nikoho, VIP plné osobností i mlha na hřišti

To bylo derby: Remíza, která netěšila nikoho, VIP plné osobností i mlha na hřišti
Fotbalisté Sparty remizovali v pražském derby se Slavií 2:2.
Ani jeden tým se ale po závěrečném hvizdu rozhodčího moc neradoval.
Hosté ve šlágru 14. ligového kola vedli od 36. minuty po trefě Ondřeje Kúdely.
Letenští ještě do pauzy otočili stav po gólu Benjamina Tetteha...
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
4. 11. 2018 21:12
Prohlédněte si fotografie z 290. derby Sparta - Slavia, v němž letenští fotbalisté hráli s rivaly z Edenu na svém hřišti smírně 2:2.
 

Právě se děje

před 8 minutami

Turecko a USA se dohodly na příměří v severní Sýrii

Turecko a USA se dohodly na příměří v severní Sýrii, oznámil viceprezident Pence. Trump hovoří o skvělých zprávách, budou prý ušetřeny miliony životů.

před 24 minutami

Evropská komise podle Havlíčka odblokovala 18 miliard korun na projekty programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Evropská komise podle vicepremiéra a ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO) odblokovala 18 miliard korun, které zadržovala na projekty v problémovém Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. EK platby pozastavila loni na jaře kvůli vysoké chybovosti. Podle vicepremiéra není jasné, kdy peníze proplatí.

"Před chvílí přišla esemeska, že byl dnes odpoledne odblokován ten zadržovaný peníz, těch 18 miliard korun," uvedl Havlíček. Jeho úřad prý čtyři měsíce vše dokládal unijním auditorům, kteří nakonec žádnou chybu neobjevili. "O nic nepřijdeme v tuto chvíli. Teď je jenom otázka, kdy nám ty peníze pošlou," uvedl Havlíček.

Peníze už ministerstvo průmyslu a obchodu dalo firmám, které o ně žádaly pro své projekty z problémového programu. Projekty se často uskutečňují po etapách, a tak se i na základě jednotlivých žádostí o platbu hradí. EK platby proplácí zpětně.

Další zprávy