Bezbranná Viktoria? Šádek přivezl fotbalové mistry na obrněném transportéru, Plzní tekly potoky piva

Symbol vítězství: Americký vojenský transportér v ulicích Plzně
Plzeňské oslavy rozpoutal výsledek zápasu 2:1 nad Teplicemi.
Společně s fotbalisty vtrhly na hřiště slavit i stovky fanoušků.
Fotbalisté se hned navlékli do speciálních dresů s číslem 5 na zádech. Přesně tolik mistrovských titulů Plzeň posbírala.
K pořádné oslavě samozřejmě patří jak doutníček...
Foto: Tomáš Liška
Jiří Škuba Tomáš Liška, Jiří Škuba
19. 5. 2018 23:53
Že jdou proti tankům s klackem v ruce? Celá Plzeň včera mohutně slavila fotbalový titul a Adolf Šádek vytáhl z garáže tajný trumf: vojenský transportér, který čerstvé šampiony svezl na plzeňské náměstí. Prohlédněte si nejlepší snímky ze včerejší oslavy vítězství Viktorie v letošním ročníku HET ligy.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pražská správa komunikací vypoví smlouvy na reklamní tabule, chce omezit vizuální smog

Pražská Technická správa komunikací vypoví nájemní smlouvy na reklamní, informační a směrové tabule a reklamy na mostech v její správě. Důvodem je snaha vedení města omezit takzvaný vizuální smog. Některé smlouvy jsou pro správu, potažmo město nevýhodné. Vyplývá to z dokumentu, který schválili pražští radní. Smlouvy správa vypoví třem firmám, a to Směrové tabule.cz, Bulldog reklama a AMMA, jejímž právním nástupcem je společnost Czech Outdoor.

Reklamní zařízení se v současné podobě podle vedení města podílejí na zahlcení prostoru a tvorbě zmíněného vizuálního smogu. "V mnoha případech také představují překážku pěšímu pohybu, neboť jsou umisťovány do prostoru chodníku. Směrové tabule slouží převážně reklamním účelům a duplikují kultivovanější formát na již existujících sloupech a stožárech," píše se v dokumentu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy