Bývalý reprezentant Pospěch má přetržený vaz v koleně. Ukončí v sedmatřiceti letech kariéru?

ČTK ČTK
24. 8. 2016 16:06
Bývalý reprezentační obránce Zdeněk Pospěch má přetržený zkřížený vaz v koleně. Kapitán druholigové Opavy v sedmatřiceti letech údajně nevyloučil i úplný konec kariéry.
Zdeněk Pospěch (vpravo)
Zdeněk Pospěch (vpravo) | Foto: sfc.cz

Opava - Bývalý fotbalový reprezentant Zdeněk Pospěch a kapitán druholigových fotbalistů Opavy má přetržený zkřížený vaz v koleně a natržený vnitřní meniskus. Sedmatřicetiletý bývalý hráč Baníku, Sparty, FC Kodaň nebo Mainzu údajně nevyloučil i úplný konec kariéry.

Opavský odchovanec, který se vrátil na závěr hráčské dráhy do klubu po angažmá v bundeslize, utrpěl komplikované zranění v posledním utkání ve Znojmě. "Nyní ho čeká předoperační vyšetření, aby mohl co nejdříve podstoupit lékařský zákrok," řekl generální manažer klubu Alois Grussmann na oficiálním webu.

Pospěcha bude po operaci čekat dlouhá rekonvalescence, která obvykle trvá šest až devět měsíců, a tato sezona pro něj může být i ztracená. Podle některých zdrojů hráč, který nastoupil v 31 zápasech české reprezentace, zvažuje i konec kariéry.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Netanjahu opět hovořil o plánu zabrání části Západního břehu

Izrael si nenechá ujít "historickou příležitost", aby rozšířil svou svrchovanost na části Západního břehu Jordánu, prohlásil dnes izraelský premiér Benjamin Netanjahu. O možné anexi židovských osad na okupovaném Západním břehu hovořil v posledních dnech několikrát. Jde rovněž o jeden z bodů, který je obsažen v koaliční dohodě nové izraelské vlády

Zdroj: ČTK
Další zprávy