Beckham boural, když vezl syna ze zápasu. Oba jsou otřeseni

Sport Sport
29. 11. 2014 21:10
Bývalý anglický fotbalista David Beckhem měl v sobotu odpoledne vážnou dopravní nehodu.
David Beckham.
David Beckham. | Foto: Reuters

Londýn - Bývalý anglický fotbalista David Beckham měl v sobotu odpoledne vážnou dopravní nehodu. Když vezl svého 15letého syna Brooklyna z tréninkového centra Arsenalu, se svým Audi boural a oba pasažéři byli velmi otřeseni.

"Byla to docela velká rána ve velké rychlosti, ale díky airbagům jsou naštěstí v pořádku a z místa havárie odešli po svých," cituje zdroj z Beckhamova okolí deník Telegraph, který o incidentu informoval.

K bouračce došlo v hrabství Hertfordshire severně od Londýna. Brooklyn Beckham tam dnes v dresu šestnáctky Arsenalu nastoupil proti stejně starému výběru Brightonu.

"Bylo zvláštní nastoupit dnes proti Brooklynu Beckhamovi. Ještě divnější pak bylo být přilepený za Davidem Beckhamem, když boural v autě," uvedl na Twitetru Thomas Cadman z týmu Brightonu do 16 let.

Podle jiného údajného svědka havárie si 39letý David Beckham poranil rameno.

 

Právě se děje

před 43 minutami

Severovýchod Kanady zápasí s prudkou zimní bouří, pomáhají dvě stovky vojáků

Do provincie Nový Foundland na severovýchodě Kanady v neděli vláda vyslala dvě stovky vojáků, kteří mají pomoci místním obyvatelům zvládnout prudký nápor zimní bouře. Oznámil to ministr obrany Harjit Sajjan. Spolu s vojáky směřují do oblasti nákladní letouny a vrtulníky.

Správní středisko provincie St. John's zasypalo 75 centimetrů sněhu a situaci komplikuje vítr o síle až 130 kilometrů v hodině. Mnoho silnic je kvůli kalamitě neprůjezdných, v provincii byl vyhlášen stav nouze. Pomoc armády se v příštích dnech zvýší, do regionu zamíří další vojáci, řekl ministr Sajjan.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Účastníci berlínské konference se dohodli na dodržování embarga v Libyi

Účastníci konference o Libyi se v neděli dohodli na dodržování stávajícího zbrojního embarga a jeho lepší kontrole. Zavázali se také, že ukončí vojenskou podporu znesvářených stran. Na tiskové konferenci po skončení konference to uvedli generální tajemník OSN António Guterres německá kancléřka Angela Merkelová, která schůzku na nejvyšší úrovni svolala.

"Nemůžu dostatečně zdůraznit, že neexistuje žádné vojenské řešení konfliktu v Libyi, na tom se shodli všichni účastníci konference," řekl Guterres. "A dnes se také všichni účastníci této konference zavázali do tohoto ozbrojeného konfliktu nebo vnitřních záležitostí Libye nezasahovat," poznamenal.

"Můžu potvrdit, že všichni jsou zajedno, že chceme respektovat zbrojní embargo, a že bude také více kontrolováno než v minulosti," uvedla zase Merkelová, podle níž je důležité, aby závěry konference nyní potvrdila také Rada bezpečnosti OSN.

Berlínského jednání se zúčastnili mimo jiné ruský prezident Vladimir Putin, francouzský prezident Emmanuel Macron nebo americký ministr zahraničí Mike Pompeo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy