FOTO Nejlépe placení sportovci světa

Podívejte se na deset nejlépe placených sportovců světa
10. Lionel Messi: Argentinec v barvách FC Barcelona nastřílel v roce 2012 neuvěřitelných 91 gólů a za tento rok by měl vydělat minimálně 44,68 milionů dolarů (asi 896 585 000 korun).
9. Floyd Mayweather, Jr.: Americký boxer. Je nejlepším na světě. Ještě loni si držel pozici nejlépe placeného sportovce světa. Floyd do ringu "leze" v průměru tak jednou ročně, ostatní čas věnuje tréninku. Za letošek by měl vydělat asi 45 milionů dolarů (cca 903 006 000 korun).
8. Phil Mickelson: Dvaačtyřicetiletý Phil je na vrcholu kondice. Americký levoruký golfista přezdívaný Lefty je druhým nejlépe placeným hráčem golfu na světě. Vydělá si zhruba 46,7 milionů dolarů ročně (asi 937 120 000 korun).
7. Aaron Rodgers: Hráč amerického fotbalu, devětadvacetiletý quarterback klubu Green Bay Packers má zajištěn příjem celých 49 milionů dolarů. V dubnu podepsal pětiletý kontrakt, který mu zajišťuje příjem 110 milionů dolarů (asi 983 273 000 korun).
Foto: Reuters
2. 7. 2013 14:23
Žebříček nejlépe placených sportovců světa je každoročně pro čtenáře i novináře velmi žádaným materiálem. V červnu ho vydal magazín Forbes a oproti minulému roku se pořadí leckde promíchalo.

Praha - Žebříček nejlépe placených sportovců světa je každoročně pro čtenáře i novináře velmi žádaným materiálem. V červnu ho vydal magazín Forbes a oproti minulému roku se pořadí leckde promíchalo.

První místo opět patří golfu a David Beckham v první desítce tentokrát chybí, protože ukončil fotbalovou kariéru. V seznamu deseti nejbohatších sportovcích není dlouhodobě ani jedna žena. Tu nejlépe vydělávající si ovšem také připomeneme.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy