Až tě potkám, tak ti naflákám. Mám na tebe pifku, seřval Rada sudího a viděl červenou

8. 10. 2022 12:46
Trenér Petr Rada musel sledovat většinu utkání mezi Chrudimí a "svojí" Duklou ve druhé lize z tribuny. Po půlhodině hry totiž neudržel nervy na uzdě. Vulgárně nadával rozhodčímu a přidal i dvě výhružky, za které ho hlavní sudí Jan Všetečka vykázal na tribunu.
Fotbalový trenér Petr Rada.
Fotbalový trenér Petr Rada. | Foto: ČTK

Trenér známý svou vznětlivou povahou viděl za stavu 1:0 pro domácí Chrudim po svých protestech žlutou kartu, ta ho ale rozohnila natolik, že ještě přidal urážky a výhružky.

"Až tě potkám, tak ti naflákám," křičel směrem k hlavnímu sudímu Všetečkovi dle zápisu o utkání. "Ty už jsi toho v lize zkurvil dost. Já si to zjistím, kde bydlíš! Ty to víš, že na tebe mám pifku!" dodal ještě.

Dukla prohrála v Chrudimi 1:2 a po čtyřech kolech nebodovala. Celek z Julisky dohrával utkání v deseti, ve druhém poločase viděl ještě červenou hostující Matějka.

Fotbalisté Vyškova zvítězili v 11. kole druhé ligy nad Varnsdorfem 2:0, posunuli se před soupeře a v neúplné tabulce poskočili na druhé místo.

Vyškov potvrdil, že se mu daří v domácím azylu v Drnovicích. Na kdysi prvoligovém stadionu z šesti zápasů v této sezoně popáté zvítězil. Varnsdorf po čtyřech kolech nebodoval a je čtvrtý.

Chrudim proti Dukle otevřela skóre v polovině první půle po rohu. Krátce nato byl vyloučen hostující trenér Rada, který nejprve za urážlivé výroky směrem k rozhodčímu dostal žlutou a vzápětí červenou kartu. Z následného přímého kopu srovnal Buchvaldek, ale v 74. minutě krátce po příchodu na trávník rozhodl střídající Jedlička. Chrudim je po třetím vítězství za sebou ve vyrovnané tabulce pátá, Dukla devátá.