Diego Costa

Ostudný debakl. Real Madrid dostal od svého rivala při exhibici v New Yorku sedm gólů
Zahraniční ligy

Čtyři góly vítězů vstřelil Diego Costa, kanonádu zahájil hned v první minutě, ale zápas nedohrál.
Tvrdý trest. Diego Costa vulgárně urazil matku rozhodčího a osm zápasů si nezahraje
Fotbal

Osm zápasů ve španělské La Lize si nezahraje španělský fotbalista brazilského původu a hvězdný útočník Atlétika Madrid Diego Costa.
Costa zase řádil. V zápase proti Barce urážel matku sudího a hrozí mu dlouhý distanc

Španělský fotbalista dostal od rozhodčího Jesúse Gila Manzana rovnou červenou kartu za to, že urazil sudího matku.
Barcelona zachraňovala proti Bilbau jen remízu, madridské derby skončilo bez branek

Barcelona doma remizovala s Bilbaem a vede před Realem jen o skóre. Sevilla s Tomášem Vaclíkem v bráně zdolala Eibar 3:1 a ztrácí na čelo bod.
Írán zahrál Piquému na housle a vstřelil gól z ofsajdu, tři body ale berou Španělé
MS ve fotbale

Íránští fotbalisté potrápili na mistrovství světa Španělsko, s nímž nakonec po velkém boji prohráli 0:1.
Atlético nastřílelo Seville na jejím hřišti pět branek, Griezmann zaznamenal hattrick

Atlético Madrid zvítězilo ve šlágru 25. kola španělské ligy v Seville 5:2. Kanonýr Antoine Griezmann se na výhře podílel třemi góly.
Gól a hned po něm červená. Diego Costa se vrátil do Atlética Madrid

Atlético porazilo Getafe 2:0, jen v prvním poločase rozdal hlavní rozhodčí sedm žlutých karet.
Útočník Costa opustí Chelsea a vrátí se do Atlética Madrid
Fotbal

Diego Costa opouští fotbalovou Chelsea. Od nového roku bude hrát za Atlético Madrid.
Nejsem zločinec, stěžuje si Costa. V Chelsea ho nechtějí pustit do kabiny
Fotbal

Odstavený útočník Chelsea Diego Costa si stěžuje na přístup úřadujícího anglického šampiona, který o jeho služby už nejeví zájem.
Fotbalový drak ztrácí dech. Další hvězdy v Číně nepřibyly, kluby nechtějí platit stoprocentní daň
Fotbal

Čínské kluby patřily v posledních letech mezi nejaktivnější během přestupových období, ale letos v létě se žádný velký přestup neudál.
20 gólů nestačilo, Chelsea už o Costu nestojí. Je to ostuda, říká španělský útočník

Diego Costa v příští sezoně nejspíš nebude působit v mistrovské Chelsea. Podle BBC dostal od trenéra Conteho zprávu, že už s ním Blues nepočítají
Únos trenéra, znásilnění legendy, tanec a alkohol. Oslavy Chelsea řídil zlý muž Costa

Chelsea se po loňském propadáku znovu vrátila na vrchol. A prvotní oslavy ve West Bromwichi tomu odpovídaly.
Arsenal zachránil vítězství v osmé minutě nastavení, Chelsea vynulovala Hull a nadále vládne lize

Úřadující mistr anglické Premier League z Leicesteru pokračuje ve slabých výsledcích. Na hřišti Southamptonu dostal tým Claudia Ranieriho tři branky.
Chelsea zase stačil jeden gól k výhře, Costa 13. trefou sezony potopil Crystal Palace

Blues tak vedou ligu před Liverpoolem již o devět bodů, Liverpool ale má pondělní zápas s Evertonem k dobru.
United porazili ve šlágru kola Tottenham. Chelsea vystřelil devátou výhru v řadě Costa

Chelsea se výhrou 1:0 nad West Bromwichem dostala do čela Premier League. Aktuálně činí její náskok na druhý Arsenal tři body.
Chelsea rozstřílela Leicester, Manchester City zahodil dvě penalty a remizoval, Arsenal bere 3 body

Londýnská Chelsea přivítala v 8. kola Premier League mistrovský Leicester a po jednoznačném průběhu utkání zvítězili domácí 3:0.
Zase ten Costa! Frustrovaný útočník po vzoru Suáreze zřejmě pokousal protihráče
Fotbal

Po včerejším zápase FA Cupu mezi londýnskou Chelsea a Evertonem plní britské noviny okamžik z 84. minuty.
Hiddink postavil Chelsea na nohy a probudil rabiáta Costu. Bude to na Paříž stačit?
Fotbal

Dnes večer na Stamford Bridge přivítá domácí Chelsea v odvetě osmifinále Ligy mistrů Paříž St. Germain.
Čech má další nulu a Arsenal tři body, Costa zachránil Chelsea aspoň bod
Fotbal

Fotbalisté Arsenalu i díky čistému kontu Petra Čecha vyhráli v Bournemouthu 2:0 a dostali se před Manchester City na 3. místo tabulky anglické ligy.