Daniel Holzer

Sparta s Dočkalem otočila zápas proti Baníku, přestože hrála půl hodiny v deseti
Česká liga

Pražané v sestavě s navrátilcem a kapitánem Bořkem Dočkalem zvítězili i ve třetím jarním utkání a odskočili Baníku v tabulce na rozdíl tří bodů.
Holzer se vrací ze Sparty zpátky do Baníku
Česká liga

O bývalého mládežnického reprezentanta měl údajně zájem také Jablonec i několik zahraničních klubů, ale Holzer zvolil návrat domů.
Slavia se proti Karviné nadřela, obrat zařídil Stoch. Sešívaní už dotírají na Plzeň
Česká liga

Slavia zdolala Karvinou 3:2 díky dvěma gólům Miroslava Stocha. Utkání Jihlavy proti Zlínu a Teplic s Mladou Boleslaví skončila remízou.
Karviná pod novým trenérem válí a utíká ze sestupových vod. Wágner vstřelil Zlínu dva góly
Česká liga

Fotbalisté Karviné rozstříleli Zlín 4:0 a v jarní části jsou pod trenérem Josefem Muchou zatím stoprocentní. Dvě branky vstřelil Tomáš Wágner.
Liberec zdolal Ostravu, Brno přehrálo Teplice. Sigma porazila Zlín a zůstává druhá
Česká liga

Brno se odrazila ze dna tabulky díky gólu Michala Škody ze závěru utkání proti Teplicím. Olomouc porazila Zlín, Liberec přehrál Baník Ostrava.
Zlín našel v olomoucké mlze proti Kodani druhý evropský bod a zůstává ve hře o postup
Evropská liga

Utkání Zlína s Kodaní bylo ve druhém poločase kvůli mlze přerušeno a v dalším průběhu už branka nepadla. Situace ve skupině zůstává vyrovnaná.
Natěšený Zlín vstupuje na evropskou stezku. V Olomouci se postaví bohatému Tiraspolu

Domácí utkání je pro Zlín ideální možností, jak dobře vstoupit do Evropské ligy. Ale pozor, Šeriff přijede s mezinárodní směsicí kvalitních hráčů.
Holzer se stal sedmou zlínskou posilou. Ze Sparty odešel na roční hostování
Česká liga

Daniel Holzer bude na rok hostovat ve Zlíně, se kterým si zahraje Evropskou ligu. Nastoupit by měl již v sobotním zápase proti Dunajské Strede.
Lavický nastoupil za Vyšehrad. Kdyby skóroval, tak roztrhám trenérskou licenci, smál se kouč Frýdek
Fotbal

Když se seriál stane realitou. Jakub Štáfek, který hraje postavu Juliuse Lavického v seriálu Vyšehrad, nastoupil v třetí nejvyšší soutěži.
Lvíčata pokračují na vítězné vlně. V přípravě na Euro si zastřílela proti Ázerbájdžánu
Reprezentace

Česká reprezentace do 21 let zvítězila v přípravě potřetí v řadě. S Ázerbájdžánci se utkají v generálce před Eurem ještě ve čtvrtek.
Ostravský rodák Holzer skolil tým ze svého regionu: Ve druhé půli se mi náš výkon nezdál
Česká liga

V dohrávce 14. kola nejvyšší fotbalové soutěže porazila Sparta doma Karvinou 3:0. Vítěznou branku vstřelil už ve 4. minutě Daniel Holzer.
Malá náplast za prohraný šlágr ligy. Sparta díky hattricku Konatého porazila Plzeň
Česká liga

Fotbalisté Sparty v nedělním duelu A týmů v Plzni sice podlehli 0:1, souboj juniorských týmů ale v pondělí ovládli poměrem 5:3.
Lvíčata v Belgii přišla v závěru o remízu a zkomplikovala si postup na mistrovství Evropy

Český výběr do jednadvaceti let prohrál v Belgii 2:1, když v 88. minutě rozhodl Tielamans.
Potvrzeno, kapitán Baníku jde do Sparty
Česká liga

Dvacetiletý levonohý záložník Daniel Holzer oficiálně přestupuje z Baníku do Sparty.
Sparta stále čeká na Rosického, se Shalou už nepočítá. A dál řeší příchod Kadlece
Sport

V úterý odstartují sparťané novou sezonu. V týmu proběhlo několik změn. Stále se čeká na možný příchod Tomáše Rosického. Naopak Jakub Brabec zůstane.
Bolf, Matušovič a teď Holzer. Přímá linka Baník–Sparta nekončí
Fotbal

Kapitán Baníku Daniel Holzer má po sestupu Baníku do druhé ligy namířeno do pražské Sparty.
Flákači půjdou sedět, zuřil trenér Zlína po porážce s Baníkem
Fotbal

Baník Ostrava porazil v 18. kole Synot ligy Zlín jasně 3:0 a trenér hostů Bohumil Páník po zápase pořádně zuřil.
Bakoš hattrickem vystřelil Liberci výhru v derby, tři body má i Baník
Fotbal

Parádní fotbal viděli fanoušci na severu Čech. Liberec díky hattricku Marka Bakoše v 18. kole Synot ligy vyhrál 3:2 v derby proti Jablonci.
Lvíčata před ME: Holzer je věrný jen ostravskému Baníku