Formule 1

Nejlepší čas dnešních tréninků na Velkou cenu Ruska formule 1 zaznamenal Max Verstappen z Red Bullu.
Zasedli jste si na veterány, zlobí se Hamilton na šéfy F1
Formule 1

Pětinásobný mistr světa Lewis Hamilton je přesvědčený, že vedení formule 1 trestá mladší jezdce mírněji než ostřílené veterány.
První trénink F1 po měsíční pauze ovládlo v Belgii Ferrari
Formule 1

Úvodní den tréninků na Velkou cenu Belgie formule 1 patřil stáji Ferrari. Nejrychlejší byl nakonec vítěz odpoledních jízd Charles Leclerc.
Tréninky na Velkou cenu Německa ovládli jezdci Ferrari
Formule 1

Nejlepší čas zajel monacký pilot Charles Leclerc, který předčil čtyřnásobného mistra světa Němce Sebastiana Vettela o 124 tisícin sekundy.
Verstappen a Vettel? To jsou dva různé příběhy, míní ředitel závodů F1 i exšampion
Formule 1

Výsledek vyšetřování kontaktu Maxe Verstappena s Charlesem Leclercem na Red Bull Ringu vyvolalo mezi fanoušky Ferrari vlnu nesouhlasu.
Leclerc podruhé v kariéře vyhrál kvalifikaci. Hamilton vyrazí po trestu až čtvrtý
Formule 1

Pilot Ferrari Charles Leclerq vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Rakouska formule 1.
Bottas vyhrál v Baku před Hamiltonem a Mercedes napodobil Ferrari z roku 1952
Formule 1

Mercedes díky Bottasovi a Hamiltonovi získal double i ve čtvrtém závodě sezony, což se mu povedlo jako teprve druhé stáji v historii šampionátu.
Kvalifikace v Baku patřila jezdcům Mercedesu, vítěz tréninků Leclerc havaroval
Formule 1

Do Velké ceny Ázerbájdžánu formule 1 odstartují z první řady vozy stáje Mercedes. Kvalifikaci vyhrál Valtteri Bottas před Lewisem Hamiltonem.
Leclerca o triumf v Bahrajnu připravil nevídaný zkrat vstřikování
Formule 1

Dnes o tom na svých stránkách informovala stáj Ferrari s tím, že s podobným problémem se její mechanici u tohoto zařízení ještě nikdy nesetkali.
Ferrari se v Sáchiru porazilo samo, ani k tomu nepotřebovalo Mercedes
Formule 1

Pro Scuderii bylo dění ve Velké ceně Bahrajnu hned na úvod sezony těžkou ránou pro sebevědomí.
Byl to divný pocit, líčil Hamilton předjetí Leclerca. Na omluvu mu pokynul rukou
Formule 1

Charles Leclerc byl v Sáchiru jen krůček od životního výsledku. Nakonec místo vítězství bojoval kvůli poruše Ferrari o to, aby vůbec dojel do cíle.
Na úvod druhých testů formule 1 byl v Barceloně nejrychlejší Norris
Formule 1

Pilot McLarenu zajel nejrychlejší čas a o šest tisícin sekundy porazil Pierra Gaslyho z Red Bullu. Na opačném konci pořadí skončily vozy Mercedesu.
Ferrari bylo nejrychlejší i druhý den testů F1, Ricciardovi upadl zadní spoiler
Formule 1

Také druhý den testů formule 1 na okruhu v Barceloně patřil stáji Ferrari. Jednadvacetiletý Charles Leclerc zaznamenal nejrychlejší čas 1:18,247.
Komentář: Ferrari vsadilo na mládí "v mezích zákona", Räikkönen zůstává v záloze
Formule 1

Ferrari se rozhodlo příští rok dát šanci talentovanému Charlesi Leclercovi. Místo mu musel uvolnit populární Kimi Räikkönen.
Petice ani protesty nepomohly, Räikkönen odejde z Ferrari do Sauberu
Formule 1

V této sezoně patří Räikkönenovi průběžně třetí místo. Byl letos už třikrát druhý, naposledy v minulém závodě v Monze.
Grosjean před svými fanoušky rozbil formuli, kvalifikace pak patřila Mercedesu
Formule 1

Francouzské fanoušky v kvalifikaci zarmoutil Romain Grosjean, který při havárii rozbil svůj monopost.
Další šťastný vítěz ve formuli 1. V Baku bouračky a problémy soupeřů pomohly Hamiltonovi
Formule 1

Velká cena Ázerbájdžánu se proměnila v demoliční derby, o vítězi znovu rozhodla strategie kombinovaná se štěstím.
Vnuk legendárního Fittipaldiho vyhrál pro Charouze Formuli Renault. Český tým teď míří do Formule 2
Motorismus

Tým Charouz Racing System nabírá druhý dech. Česká stáj oslavila triumfu ve Světové sérii Formule V8 3.5 i potvrzení startu v prestižní Formuli 2.
Takhle konkurenci nedrtili ani Hamilton či Rosberg. Supertalent Ferrari ale závodí ve stínu smrti