Když nemáte formule, prožeňte Monakem supersport. Tak se Leclerc proměnil v herce

Když nemáte formule, prožeňte Monakem supersport. Tak se Leclerc proměnil v herce
Monako se stalo dějištěm remaku kontroverzního krátkého filmu "C'etait un Rendezvous" (česky "Bylo to setkání"). Jeho verze pro 21. století se na pobřeží Středozemního moře přesunula z Francie, Leclerc usedl do sportovního vozu Ferrari SF90 Stradale.
Video z natáčení filmu "Le Grand Rendez-vous" ("Velké setkání") v ulicích Monaka.
Když Lelouch v roce 1976 na "jednu dobrou" natočil divokou jízdu Paříží, skončil po jejím prvním promítání na chvíli ve vězení. Francouzská policie mu navíc na pár dní zabavila řidičský průkaz. To ale v Monte Carlu tentokrát nehrozilo.
Projekt 82letého režiséra podpořil princ Albert II. Monacký a ulice města byly v neděli ráno uzavřené pro auta i chodce.
Foto: Scuderia Ferrari
rav Scuderia Ferrari, rav
24. 5. 2020 18:22
Ulice Monte Carla v neděli nepatřily plánované Velké ceně formule 1, ale dopoledne se jimi proháněl Charles Leclerc při natáčení remaku slavného kontroverzního krátkého filmu.
 

Právě se děje

před 52 minutami

Na americké vojenské lodi vypukl požár, 18 námořníků v nemocnici

Na jedné z lodí amerického vojenského námořnictva zakotvených na základně v kalifornském San Diegu vypukl dnes prudký požár. Všichni členové posádky, kteří se nacházeli na palubě, byli evakuováni. Téměř dvě desítky námořníků se nacházejí v nemocnici, ale jejich životy nejsou v ohrožení. Informovala o tom média s odvoláním na sdělení námořnictva.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Osobní vlak u Černošic nedaleko Prahy se odpoledne dostal na stejnou kolej jako rychlík z Klatov. Nikdo není zraněný

Osobní vlak u Černošic nedaleko Prahy se odpoledne dostal na stejnou kolej jako rychlík z Klatov, který jel za ním. Strojvedoucí rychlíku ale stačil zareagovat a vlak zastavil. Událost se obešla bez zranění, nevznikla ani žádná hmotná škoda.

Zdroj: ČTK
Další zprávy