Turné Koukalové se nekoná. Rozjela se štvavá kampaň, tvrdí organizátor a show zrušil

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
25. 9. 2018 16:46
Manželé Petr a Gabriela Koukalovi plánovali od poloviny října navštívit pět českých měst a besedovat s fanoušky. Organizátor ale akci bez náhrady zrušil.
Gabriela Koukalová a Petr Koukal
Gabriela Koukalová a Petr Koukal | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Alespoň podle propagačních materiálů měli diváci zažít vrchol upřímnosti, ale nedočkají se. Diskuzní turné manželů Petra a Gabriely Koukalových se konat nebude. Organizátor minulý týden sérii říjnových besed v pěti českých městech zrušil kvůli údajné štvavé kampani na slavný pár. A divákům, kteří už si koupili vstupenku, vrátil peníze.

"Potvrzuji, že turné s manžely Koukalovými bylo zrušené a náhradní termíny neplánujeme," sdělil Aktuálně.cz Ivo Toman, jenž měl diskuze se slavným sportovním párem moderovat. 

Původně měly být na vině technické důvody, ale je to trochu jinak. "Protože se strhla nesmírně štvavá kampaň na internetu proti manželům Koukalovým. Jakoby oni neměli právo na veřejná vystoupení. Tato kampaň byla bohužel přiživována i vámi novináři. Proto jsme se rozhodli to ukončit, což je mi osobně velice líto, protože si myslím, že tito dva mají veřejnosti co říci," dodal Toman.

Seriál měl podle původních plánů odstartovat 15. října v Ostravě a postupně zavítat do Olomouce, Zlína, Ústí nad Labem a Hradce Králové. Vstupenky na jednotlivé talkshow se prodávaly za 399 a 499 korun.

Ivo Toman je spisovatel a podnikatel trpící Tourettovým syndromem a dvojice si ho jako moderátora besed vybrala záměrně. Společně plánovali odhalit ještě víc, než co Gabriela Koukalová prozradila ve své letos vydané knize Jiná. 

Slavná biatlonistka přitom ještě v pátek v pořadu Rozstřel na iDnes.cz o turné po České republice mluvila a počítala s ním. "Znáte Ivo Tomana? Já ho znala z televize a médií, ale osobní setkání na mne zapůsobilo ještě víc. Ivo má za sebou silný osobní i podnikatelský příběh plný úspěchů i tvrdých pádů. Navíc má Touretteův syndrom. Neměl tedy předpoklad k tomu inspirovat a motivovat lidi, ani mluvit před vyprodaným sálem. Přesto to dělá a podle zájmu o něj to dělá velice dobře!" napsala na začátku září na svůj facebookový profil Koukalová.

"Rozhodli jsme se přijmout s Petrem jeho pozvání, v pár městech se k němu připojit a pohovořit o našich životních příbězích. Navíc to jsou místa, ze kterých mi často píšete o autogramiády a kam se jen tak nedostanu. Cítím, že takto to může mít větší smysl. Uvidíme, jak to dopadne a jestli někdo přijde. Ale i díky vašim reakcím, mailům a dopisům jsem se rozhodla, že to zkusím," dodala.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy