Koukalová znovu pod palbou kritiky. Jak se z hrdinky stala kontroverzní celebrita

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
6. 9. 2018 5:59
Je to už více než rok rok, co začaly problémy kolem Gabriely Koukalové. Projděte si, jaké, mnohdy kontroverzní, výroky za to období česká biatlonistka vypustila do světa.

Květen 2017 - zranění v Hnanicích

Úsměvy v cíli! Vítězné gesto má Gabriela Koukalová možnost předvádět často, nyní jen chybí tradiční hůlka nad hlavou
Úsměvy v cíli! Vítězné gesto má Gabriela Koukalová možnost předvádět často, nyní jen chybí tradiční hůlka nad hlavou | Foto: Milan Kammermayer

Před rokem to všechno začalo. Gabriela Koukalová si na soustředění biatlonistů v Hnanicích na Moravě namohla lýtka tak, že nemohla slézt z kola.

"Měli jsme dost těžký trénink na kole a asi po třech hodinách mě začaly chytat křeče do plosek nohou. Lekla jsem se, ale řekla si, že je to asi z horka, napila jsem se iontového nápoje a čekala, že to za chvíli přejde. Jenže místo toho jsem ujela jen dalších pár metrů a bolest mi začala vystřelovat až do lýtek.," píše ve své knize Jiná Koukalová.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy