Zdeněk Stromšík

Střelecké medailové žně v Minsku umocnili skeetaři bronzem v mixu
Ostatní sporty

Skeetaři Šumová a Tomeček porazili v duelu o bronz britský pár Hillová, Llewellin. Družstvo atletů i pistolářská dvojice obsadily čtvrté místo.
Česká štafeta přepsala letos již podruhé národní rekord
Atletika

Sprinteři Zdeněk Stromšík, Jan Veleba, Jan Jirka a Dominik Záleský překonali letos už podruhé český rekord ve štafetě na 4×100 metrů.
Vousatý rekord padl. Sprinterská štafeta překonala 47 let staré maximum z Mnichova

Štafeta běžců na 4×100 metrů Zdeněk Stromšík, Jan Veleba, Jan Jirka a Dominik Záleský překonala na mítinku v Jokohamě časem 38,77 vteřiny český rekord
Sprinter Stromšík si v prvním startu v Ostravě zajistil účast na halovém ME
Atletika

Český rekordman v běhu na 100 metrů Zdeněk Stromšík splnil hned v prvním startu v nové sezoně podmínku pro nominaci na halové ME v Glasgow.
Koulař Staněk i dálkař Juška jsou ve finále. Roli favoritů však nepotvrdili
Atletika

V pondělí začalo v Berlíně atletické mistrovství Evropy a do boje zasáhlo hned devět českých atletů.
Evropský šampionát v atletice startuje. Staňka a Jušku čeká první den kvalifikace
Atletika

Koulař Tomáš Staněk a dálkař Radek Juška budou na atletické ME v Berlíně bojovat o postup do finále. Představí se také další české naděje.
Stromšík překonal v Táboře osm let starý český rekord na 100 m
Atletika

Sprinter Zdeněk Stromšík vytvořil na Velké ceně Tábora český rekord v běhu na 100 metrů časem 10,16 sekundy.
Sprinter Stromšík si vytvořil osobní rekord a kvalifikoval se na HMS do Birminghamu
Atletika

Sprinter Zdeněk Stromšík se na mítinku v Linci kvalifikoval na HMS v Birminghamu. Časem 6,6 sekund si na 60 metrech vytvořil osobní rekord.
Legendární Bolt uzavře ostravský kruh. A sekundovat mu budou další olympijští vítězové
Atletika

Ostrava ve středu hostí sedm olympijských šampionů z Ria. Usain Bolt se sice jako závodník rozloučí, ale slíbil, že na Zlaté tretře není naposled.
Z rozběhů na ME družstev postoupila polovina z deseti Čechů
Atletika

Denisa Rosolová zaběhla svůj nejlepší čas sezony 56,33, ale ke splnění požadovaného kritéria na MS jí chybí ještě 23 setin sekundy.
Skvělý Maslák získal stříbro na stovce. Zlepšení by mělo přijít i na čtvrtce, věští