VIDEO Šílenství v Madridu, tak fans Atlética vítali Villu

Sport youtube.com, Sport
16. 7. 2013 10:21
Podívejte se na emotivní scény z představení nové posily Atlética Madrid Davida Villy, kterého doslova zasypali fanoušci.
Podívejte se, jak blázniví fanoušci Atlética Madrid vítali Davida Villu po jeho přestupu z Barcelony. | Video: youtube.com

Madrid - Až bláznivě vřelé přivítání čekalo v Atléticu Madrid Davida Villu, který do týmu v létě přestoupil z Barcelony.

Na stadionu Vicente Calderóna jej totiž při pondělním oficiálním představení doslova zasypali fanoušci vítěze španělského poháru, pro které se okamžitě stal novým hrdinou, jenž nahradí Radamela Falcaa. Ostatně po něm převzal i dres s devítkou.

"Původně jsem sice chtěl jít do Premier League, ale pak se ozvalo Atlético a rychle jsme se domluvili. Ode dneška je to pro mě nejlepší klub na světě," prohlásil Villa na tiskové konferenci.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy