VC Španělska (Barcelona)

F1 nezačne dřív než v červnu a bez Monaka, fotbal v Anglii má stop do konce dubna
Formule 1

Závod formule 1 v Monaku byl ve čtvrtek zrušen. Velké ceny v Nizozemsku a Španělsku byly odloženy na neurčito.
Hamilton vyhrál v Barceloně počtvrté a vrátil se do čela šampionátu
Formule 1

Lewis Hamilton v Mercedesu vyhrál nedělní Velkou cenu Španělska formule 1 a vrátil se tak na první místo průběžného pořadí seriálu.
Bottas vyhrál třetí kvalifikaci po sobě. Hamilton na něj ztratil přes půl vteřiny
Formule 1

Valtteri Bottas v Mercedesu ovládl sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Španělska formule 1.
Tréninky na Velkou cenu Španělska patřily opět Mercedesu
Formule 1

Úvodní tréninkový den na Velkou cenu Španělska formule 1 ovládly Mercedesy, které tak nejspíš v Barceloně budou útočit na další vítězné double.
Kornfeil zajel v Jerezu nejlepší kvalifikaci sezony. MotoGP má senzačního vítěze
Motocykly

Jakub Kornfeil se na start Velké ceny Španělska třídy Moto3 postaví do čtvrté řady. Rozhodlo o tom jeho 12. místo v sobotní kvalifikaci.
Hamilton ve Španělsku vyhrál "o parník". Vettel se znovu nevešel na stupně vítězů
Formule 1

Lewis Hamilton si v Barceloně dojel pro 64. triumf v kariéře pilota formule 1 a upevnil si vedení v šampionátu.
Hamilton v Barceloně ukončil Vettelovo panování v kvalifikaci, Mercedes obsadil první řadu
Formule 1

V letošní sezoně vyhráli kvalifikaci na závod formule 1 jen Sebastian Vettel a Lewis Hamilton.
Kubica porazil týmového kolegu, ve Williamsu si ale trénink v Barceloně moc neužil
Formule 1

Závodní víkend formule 1 v Barceloně začal dvěma pátečními tréninky, v tom prvním vystřídal Sergeje Sirotkina polský pilot Robert Kubica
Už jen krok k happy endu. Při rallye málem zemřel, teď se Kubica vrací do světa formule 1
Formule 1

Robert Kubica bude v pátek po 2735 dnech znovu účastníkem oficiálního závodního víkendu formule 1.
Komentář: Matematika podle Ferrari. 37 mínus 36 není jedna, ale druhé místo
Formule 1

Špatně zvolená strategie zastávek v boxech připravila Sebastana Vettela v konečném důsledku o triumf v Grand Prix Španělska.
Nejslavnější fanoušek Ferrari sotva chodí do školy. Jeho pláč dojal i šéfy formule 1
Formule 1

Od slz k úsměvu. Malý fanoušek Ferrari nejdřív oplakal vyřazení Kimiho Räikkönena z GP Španělska, aby se s ním pak osobně setkal v pedoku.
Ferrari prohrálo Vettelovi závod v Barceloně v boxech, zvítězil Hamilton
Formule 1

Strategické hry v Grand Prix Španělska vyšly lépe Mercedesu, jehož pilot Lewis Hamilton dokázal předjet Sebastian Vettela ve Ferrari.
Hamilton vyhrál v Barceloně  třetí kvalifikaci v této sezoně formule 1
Formule 1

Hamilton vyhrál v Barceloně třetí kvalifikaci v této sezoně formule 1

Valtteri Bottas poprvé v kariéře poznal, jaké to je být v Barceloně poražen v kvalifikaci od týmového kolegy. Hamilton byl rychlejší o čtvrt vteřiny.
Barcelona monopostům formule 1 nepřála, tréninky patřily Hamiltonovi
Formule 1

Při prvním tréninku na Grand Prix Španělska formule 1 trápila jezdce technika. Problémy měl Fernando Alonso i Sebastian Vettel.
Čeká paranoidní svět formule 1 revoluce? Týmům na chvostu může pomoci pohled do úspěšných boxů
Formule 1

Po první pětině sezony s novými pravidly se startovní pole formule 1 výrazně rozdělilo, jezdiv jeho středu ztrácejí víc než loni.
"Šílený Max" Verstappen kráčí ve stopách Schumiho a Vettela
Motorismus

Osmnáctiletý Max Verstappen korunoval raketovou kariéru výhrou ve formuli 1 v 18 letech. Mladý Nizozemec se přes noc stal jednou z hvězd šampionátu.