Obránce Uroš Radakovič odešel z fotbalové Sparty na roční hostování s opcí do ruského prvoligového týmu Gazovik Orenburg.
Slávisté jsou silnější, ale jsou ještě spolu? A trenér Sparty Jílek je pod tlakem
Česká liga

Slavia je suverénní, Sparta je v hlubokých problémech. Paradoxem oproti loňské sezoně je, že v Edenu se rozhořely spory, Letná je zatím trpělivá.
Plzeň deklasovala Opavu, Komličenko nasázel čtyři góly a Sparta prohrála v Liberci
Česká liga

Ruský kanonýr Komličenko zařídil Mladé Boleslavi výhru 4:2 nad Dynamem. Plzeň doma roznesla Opavu 4:0 a sparťané prohráli v Liberci 1:3.
Radakovič prvním gólem zahájil obrat Sparty. Ukázali jsme charakter, potěšilo Srba
Česká liga

Svým prvním gólem ve sparťanském dresu zahájil srbský stoper Uroš Radakovič vítězný obrat Pražanů na půdě Karviné.
Sparta otočila zápas v Karviné v druhé půli. Domácí ztratili náskok po vyloučení
Česká liga

Fotbalisté Sparty zvítězili v 15. kole na hřišti Karviné 3:1. Slezané vedli po gólu Budínského, ale tentýž hráč byl už v prvním poločase vyloučen.
Je to ostuda, zhodnotil Radakovič výkon Sparty. Letenští bez Stancia tápali
Česká liga

Sparta podlehla v sobotu Olomouci 1:0. Bez distancovaného Stancia se na hřišti trápila, a tak zápas rozhodla jediná trefa domácího Nešpora.
Plzeň připravila Spartě první ligovou porážku. Rozhodl smolný vlastní gól Radakoviče
Česká liga

Viktoriáni zdolali v hitu FORTUNA:LIGY Spartu 1:0 a posunuli se před ni v tabulce. Střelu Romana Procházky si srazil do vlastní brány Radakovič.
V týdnu tady létaly hromy, blesky. A vidíte, zase jsme vyhráli 1:0, rýpl si Vrba
Česká liga

Po propadáku v Jablonci trenér Vrba lehce překopal sestavu a proti Spartě vytáhl trumf: záložníka Procházku, který nakonec vypjatý duel rozhodl.
Sparta přišla v závěru o výhru nad Příbramí. Plzeň proto odskočila na čele do trháku
Česká liga

Sparťané hráli proti Příbrami déle než poločas v početní výhodě, ale po obratu z 0:1 vedení neudrželi. Plzeň díky jejich zaváhání vede.
Letná další chvíle hrůzy přežila. Sudí penaltu nepískl a Sparta porazila Slovácko 1:0
Česká liga

Fotbalová Sparta vyhrála ve třetím kole díky brance Benjamina Tetteha nad Slováckem 1:0.
Tragédie. Takhle Sparta nemůže hrát, hlesl po zpackané premiéře Radakovič
Evropská liga

Sparťanský obránce Uroš Radakovič se po prohře 0:2 na půdě Subotice omluvil fanouškům.