Sdruženářskou soutěž na MS vyhráli Norové, Češi doběhli devátí
Zimní sporty

České kvarteto Tomáš Portyk, Ondřej Pažout, Lukáš Daněk a Jan Vytrval skončilo deváté.
Sdruženář Frenzel má titul i z týmového sprintu, Češi byli desátí

Německý sdruženář Eric Frenzel vybojoval druhý titul z mistrovství světa v Seefeldu a sedmý v kariéře.
Sdruženáři Portyk a Vytrval bodovali ve Val di Fiemme. Oba skončili ve třetí desítce

Sdruženář Tomáš Portyk obsadil 24. místo v závodě Světového poháru ve Val di Fiemme, na závěr bojů v italském středisku bodoval i 29. Jan Vytrval.
Sdruženáři Portyk s Pažoutem byli v SP dvanáctí ve sprintu dvojic. Vyhráli Norové

Norští sdruženáři Jan Schmid a Jörgen Graabak vyhráli sprint dvojic ve Val di Fiemme. Tomáš Portyk s Ondřejem Pažoutem doběhli dvanáctí.
Sdruženář Vytrval poprvé bodoval ve Světovém poháru, doběhl o příčku před Portykem
Ostatní sporty

Sdruženář Jan Vytrval poprvé v kariéře bodoval ve Světovém poháru. V Ramsau dvacetiletý reprezentant doběhl na 28. místě.
Propadák v Norsku mě srazil na zem, přiznává sdruženář Portyk

Nejdřív nadšení, potom deprese. Po skvělém čtvrtém místě ve finské Ruce sdruženář Tomáš Portyk o víkendu padl v Norsku až do čtvrté desítky.
To je forma. Sdruženář Portyk odstartoval sezonu čtvrtým místem v Ruce

Český sdruženář Tomáš Portyk zahájil nový ročník Světového poháru ve finské Ruce čtvrtým místem a vyrovnal své osobní maximum v seriálu.
Majitel glóbu Watabe získal v Schonachu zlatý double, Portyk skončil na 25. místě

Český sdruženář klesl v celkovém pořadí Světového poháru o jednu příčku. Letos posbíral 196 bodů.
Watabe potvrdil vítězství ve Světovém poháru sedmým triumfem, Portyk propadl v běhu

Japonský sdruženář Akito Watabe se raduje ze sedmého vítězství v sezoně. Už jistý vítěz Světového poháru ovládl předposlední závod v Schonachu.
Japonec Watabe vyhrál poprvé Světový pohár v severské kombinaci

Český sdruženář Tomáš Portyk uzavíral v Klingenthalu elitní patnáctku soutěžících.
Sdruženář Watabe vyhrál v Oslu a dál vede SP, Portyk až ve čtvrté desítce

Čeští sdruženáři v Oslu na body nedosáhli. Tomáš Portyk skončil až na 35. pozici.
Sdruženář Portyk obhájil v Harrachově domácí titul

Tomáš Portyk obhájil v Harrachově titul mistra republiky v severské kombinaci.
Němečtí sdruženáři slaví medailový hattrick, z Čechů dopadl nejlépe Portyk
Olympijské hry

Tomáš Portyk obsadil celkové devatenácté místo, na vítězného Rydzeka ztratil přes dvě minuty.
Nejlepším z českých sdruženářů je po skoku na OH Pažout, Daňka diskvalifikovali

Lukáš Daněk byl diskvalifikován kvůli nepřiměřené délce lyží, Ondřej Pažout je po skoku 22, Miroslav Dvořák 28. a Tomáš Portyk 29.
Forma před olympiádou graduje. Sdruženáři Portykovi chyběla k pódiu desetina sekundy

Sdruženář Tomáš Portyk obsadil v posledním závodě před olympiádou čtvrté místo. V Hakubě si doběhl pro nejlepší výsledek ve Světovém poháru.
Sdruženář Portyk skončil na Světovém poháru v Hakubě ve slabší konkurenci desátý

V předposledním závodu před olympiádou v Pchjongčchangu obsadil český sdruženář Tomáš Portyk desáté místo.
Watabe ovládl sérii sdruženářů v Seefeldu, Portyk  byl diskvalifikován

Watabe ovládl sérii sdruženářů v Seefeldu, Portyk byl diskvalifikován

Japonský sdruženář Akito Watabe vyhrál i třetí závod Světového poháru v Seefeldu a stal se novým lídrem průběžného pořadí SP.
Sdruženář Watabe vyhrál i druhý závod v Seefeldu, Portyk doběhl znovu na bodech

Japonec Akito Watabe zvítězil i ve druhém závodě severské kombinace v Seefeldu. Tomáš Portyk znovu bodoval, doběhl na dvacátém místě.
Na olympiádě nás potěší jedno umístění v nejlepší patnáctce, říká ředitel sdruženářů Slavík

Tomáš Slavík zažil tři olympiády jako sportovec, do Pchjongčchangu pojede coby sportovní ředitel sdruženářů.
Sdruženář Portyk neudržel sedmé místo po skoku, propadl se až do třetí desítky. Vyhrál Nor Schmid

Českému reprezentantovi v severské kombinaci nevyšla při závodech Světového poháru v Chaux-Neuve běžecká část, skončil na 24. místě.