Znásilnění, zlomené nohy, smrt. Tenistky čelí výhrůžkám. Od sázkařů, kvůli politice i lásce

Podívejte se na fotogalerii tenistek a tenistů, kterým v nedávné době vyhrožovali zhrzení sázkaři. A nejen ti.
Tenistky musí vulgární vzkazy číst na svých telefonech pravidelně. V poslední době se k nim ale stále častěji přidávají i prachsprosté výhrůžky. Naposledy se s tímto problémem svěřila Barbora Strýcová.
Česká hráčka po svém konci na turnaji v Birminghamu uveřejnila šokující zprávy od neúspěšného sázkaře. Navíc prozradila, že několik týdnů předtím dokonce čelila hrozbám smrti. Terčem byla ona i její rodina.
"Chodí mi i horší věci. Vím, že nejsem jediná, tohle je holt odvrácená stránka tenisu. Pokud se nechcete uzavřít před světem, nejde s tím asi nic moc dělat.... Ale uvědomte si prosím, že i na kurtech běhají lidé," uvedla jednatřicetiletá hráčka.
Jen tři dny před Strýcovou šla přitom s pravdou ven také Richel Hogenkampová (na snímku vpravo). "Doufám, že tě někdo zastřelí dvěma kulkami. Přišel jsem kvůli tobě o 1500 dolarů, ty zku**ná dě*ko," napsal jí neznámý pachatel.
Foto: Reuters
Aleš Vávra Aleš Vávra
24. 6. 2017 7:25
Podívejte se na fotogalerii tenistek a tenistů, kterým v nedávné době vyhrožovali zhrzení sázkaři. A nejen ti, jak by mohla vyprávět Ukrajinka Svitolinová.
 

Právě se děje

Další zprávy