Elina Svitolinová

Další ruský skalp nepřidala. Muchová nestačila v Moskvě na Pavljučenkovovou
Tenis

Karolína Muchová na turnaji v Moskvě na třetí finále v sezoně nedosáhla, v semifinále podlehla 4:6, 7:6, 1:6 domácí Anastasii Pavljučenkovové.
Kvitová přejela přemožitelku Plíškové, po pěti měsících si zahraje o finále
Tenis

Česká tenistka nastřílela slovenské soupeřce Viktórii Kužmové 15 es, po prvním servisu vyhrála 26 z 32 bodů.
Ve finále US Open vyzve Serenu Williamsovou mladá Kanaďanka Andreescuová
Tenis

Tenistka Serena Williamsová je stejně jako loni ve finále US Open a má před sebou další pokus o zisk čtyřiadvacátého grandslamového titulu.
Halepová je ve finále Wimbledonu. Jako první Rumunka
Tenis

Bývalá světová jednička zdolala v semifinále Ukrajinku Elinu Svitolinovou 6:1, 6:3 a jako první Rumunka bude hrát v All England Clubu o titul.
Reparát pro Češky. Kvitová v Římě nikdy neuspěla, Plíšková prokletí uzavřela úletem
1:31
Tenis

Petra Kvitová a Karolína Plíšková mají po Madridu co napravovat. V Římě se jim ale nikdy nedařilo.
Jízda Vondroušové končí ve čtvrtfinále. Svitolinové sebrala jen set
Tenis

Markéta Vondroušová podlehla na masters v Indian Wells Ukrajince Elině Svitolinové 6:4, 4:6, 4:6.
"Takové hráčky světový tenis potřebuje." Muchová nadchla Svitolinovou svým stylem
Tenis

Karolína Muchová se hned zkraje roku nadechla ke skvělým výkonů a peláší k bráně první stovky žebříčku.
Strýcová trápila Kerberovou, ale stejně jako Muchová na turnaji v Dauhá končí
Tenis

Karolína Muchová i Barbora Strýcová podlehly na turnaji v katarském Dauhá papírovým favoritkám.
Provokatérka Kuzněcovová, nejlepší zvířecí brankář i trenér, co má vlastního trenéra
2:20
Tenis

Podívejte se na sportovní Sociál, který přináší to nejzajímavější z uplynulého týdne na sociálních sítích.
Dvě Češky v semifinále! Plíšková utekla z beznadějné situace a vyřadila Williamsovou
1:30
Tenis

Karolína Plíšková na Australian Open porazila šestinásobnou vítězku turnaje Serenu Williamsovou po setech 6:4, 4:6, 7:5.
Svitolinová ovládla Turnaj mistryň. A vydělala téměř tolik, co za celou kariéru
Tenis

Ukrajinská tenistka zvládla vítězně i páté utkání na turnaji.
Ani kanár nestačil. Plíšková ztratila na Turnaji mistryň skvěle rozjeté semifinále
Tenis

Karolína Plíšková vedla proti Američance Sloane Stephensové v semifinále Turnaje mistryň už 6:0 a 2:0, přesto jí postup utekl.
Svitolinová je první finalistkou Turnaje mistryň. Proti Bertensové se pořádně nadřela
Tenis

Semifinálové utkání mezi Elinou Svitolinovou a Kiki Bertensovou trvalo déle než dvě a půl hodiny. Ukrajinská tenistka zvítězila 7:5, 6:7 a 6:4.
Kvitová vyhraje celý turnaj, tvrdí v Americe. Smělý odhad může spláchnout Wozniacká
Tenis

České tenistky odehrají v úterý své druhé zápasy v základní skupině Turnaje mistryň. Samozřejmě půjde o hodně.
Rozhodne Moskva, nebo lékař Halepové? Boj o Turnaj mistryň jde do finále
Tenis

Na dvě zbývající volná místa na prestižním tenisovém dostaveníčku zůstávají tři adeptky. A mezi nimi i Karolína Plíšková.