Tenisový hit je tady. Jdeme na to, vyzývá Serena. Plíšková si na legendu opět věří

av av
22. 1. 2019 18:30
V noci z úterý na středu se v australském Melbourne uskuteční duel, na který napjatě čeká celá tenisová planeta. Krátká, ale silná rivalita mezi Karolínou Plíškovou a Serenou Williamsovou bude mít svou třetí epizodu.
Karolína Plíšková vs. Serena Williamsová, US Open 2018
Karolína Plíšková vs. Serena Williamsová, US Open 2018 | Foto: Reuters

Česko - americká bitva

Přibližně ve 3 hodiny středoevropského času začne očekávaný duel. Do arény Roda Lavera vstoupí Karolína Plíšková a Serena Williamsová. Nebojácná a sebevědomím napumpovaná česká hvězda vyzve živoucí legendu světového sportu. Bojovat se bude o postup mezi čtyři nejlepší tenistky letošního Australian Open. Půjde také o zajímavý národní minisouboj dvou velmocí, které proti sobě hrály na podzim finále týmového Fed Cupu. Plíšková může napodobit Petru Kvitovou, která už v semifinále je. Vzorem pro Williamsovou zase může být Danielle Collinsová, žena, která se o finále právě s Kvitovou utká.

 

Právě se děje

před 24 minutami

Basketbalistky USK čeká ve čtvrtfinále Evropské ligy Schio

Basketbalistky USK Praha se ve čtvrtfinále Evropské ligy utkají se Schiem. Italskému celku ke konečné třetí příčce ve skupině B pomohlo kontumační vítězství nad Šoproní, která k poslednímu zápasu základní části odmítla nastoupit kvůli obavám z nákazy koronavirem.

USK do vyřazovací fáze prošel z druhého místa s bilancí dvanácti výher a dvou porážek, které mu připravil vítěz skupiny a obhájce titulu Jekatěrinburg. Pražanky ve středu v posledním kole vyhrály 89:65 v belgickém Braine, ale na soupeře pro čtvrtfinále si musely počkat až do rozhodnutí evropské sekce FIBA.

Další zprávy