Tenisová superhvězda jako modelka. Japonka Ósakaová předvedla vlastní kolekci plavek

Naomi Ósakaová a její kolekce plavek
Podle slavné návrhářky reprezentuje třiadvacetiletá tenistka silnou ženu, která prožívá svůj sen a inspiruje ostatní, aby ji následovaly.
Dvojka světového tenisového žebříčku se spojila s losangelskou módní značkou Frankies Bikinis.
"Je evidentní, že Naomi je extrémně kreativní a má úžasný smysl pro styl," chválila Francesca Aiellová, módní návrhářka a zakladatelka značky, dvojnásobnou vítězku Australian Open i US Open.
Výsledkem jejich spolupráce je vlastní kolekce plavek japonské tenistky.
Foto: Reuters
Rudolf Černík Rudolf Černík
29. 4. 2021 14:26
Před dvěma měsíci získala už čtvrtý grandslamový titul, teď Naomi Ósakaová zkouší uspět i na jiném poli. Japonská tenisová superhvězda uvádí na trh vlastní kolekci plavek a hned je také jako modelka předvedla.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitována, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Neštěstí v synagoze u Jeruzaléma si vyžádalo desítky zraněných

 Šest desítek zraněných si vyžádalo zhroucení ochozu v synagoze u Jeruzaléma, uvedla dnes agentura AFP. Deset zraněných je podle lékařů ve vážném či kritickém stavu, další padesátka zraněných je mimo ohrožení života, uvedl list The Times of Israel na svém webu.

Uvnitř synagogy charedimů, nejkonzervativnějších vyznavačů ortodoxního judaismu, bylo podle policie více než 600 lidí. Na místo přijíždějí sanitky, záběry na internetu zachytily chaos panující v davu před budovou, poznamenal deník.

Minulý měsíc v tlačenici na poutní hoře Meron zahynulo 45 lidí. Na místě se každoročně scházejí tisíce především ultraortodoxních židů k oslavám svátku Lag ba-omer. V osudovou noc jich tam bylo zřejmě až 100 tisíc a u kluzkého, zúženého východu nastala tlačenice.

Zdroj: ČTK
Další zprávy