Nezapomenutelná rozlučka Radka Štěpánka. Kariéru končil v slzách a obklopen hvězdami

Radek Štěpánek se loučí s kariérou
Radek Štěpánek odehrál 18. října 2018 poslední duel své bohaté tenisové kariéry. Velkolepou rozlučku hostila pražská O2 arena.
Radek Štěpánek při nástupu na kurt. Brzy čtyřicetiletý tenista se během své kariéry stal deblovou čtyřkou a singlovou osmičkou. I proto si ve čtvrtek zahrál hned ve dvou zápasech.
Z lavičky mu přitom alespoň slovně pomáhali Petr Čech, Pavel Nedvěd a Jaromír Jágr.
Do úvodní čtyřhry nastoupil Štěpánek s Leanderem Paesem, po jehož boku strávil významnou část své deblové kariéry.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
18. 10. 2018 23:27
Podívejte se na fotogalerii z tenisové rozlučky Radka Štěpánka, který si do pražské O2 areny pozval hvězdy světového sportu.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D3 u Českých Budějovic je po nehodě kamionu ve směru z Prahy zavřená

Dálnice D3 je na 122. kilometru mezi Borkem a Ševětínem na Českobudějovicku ve směru z Prahy neprůjezdná. Havaroval tam kamion. Při nehodě se nikdo nezranil. Dálnice bude zavřená asi do 12:00. Směr na Prahu je průjezdný bez omezení, provoz je minimální. Informovali o tom mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů a krajský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Policie odklání dopravu na výjezdu 118 Ševětín. "Nákladní auto narazilo do svodidel," uvedl Matzner. Nyní se auto odtahuje a dálnice se uklízí. Když se odtahová služba snažila kamion vyprostit, prorazila se nádrž nákladního auta. Na vozovku pak unikly pohonné hmoty, na místě tak zasahují i hasiči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy