Poučil jsem se, věří Bartošák. Ve Švédsku ho nadchli fanoušci a klid, plánuje zůstat
Hokej

Patrik Bartošák se po vyřešení psychických problémů vrátil do hokejového kolotoče ve Švédsku a rád by na severu z několika důvodů pokračoval.

Bartošák vychytal první nulu v dresu MODO

Český hokejový brankář Patrik Bartošák vychytal v pátek první nulu v dresu MODO Hockey ve švédské druhé nejvyšší soutěži. Šestadvacetiletý gólman, který v listopadu z osobních důvodů přerušil kariéru, pomohl 26 úspěšnými zákroky k vítězství v domácím utkání proti Västeraas.

Účastník loňského mistrovství světa, který byl členem reprezentace i na olympijských hrách v Pchjongčchangu 2018, přerušil kariéru kvůli problémům s alkoholem. Předčasně ukončil smlouvu v Třinci a šel se léčit. Na přelomu roku už ale začal opět trénovat a dohodl se na angažmá ve Švédsku. Klubu, který vychoval řadu hvězd, má pomoci k návratu mezi elitu po čtyřech letech.

Bartošák odchytal za MODO čtyři utkání s průměrem 2,04 obdržené branky na zápas a s úspěšností zákroků 92,86 procenta. Tým je v tabulce druhý s devítibodovou ztrátou na vedoucí Björklöven a před třetím celkem Timra IK má tříbodový náskok.

Duševní zdraví by se nemělo řešit, až když hoří, říká odborník. Návrat Bartošáka vítá
Hokej

V listopadu přerušil kariéru kvůli psychickým problémům, nyní už Patrik Bartošák chytá ve Švédsku. Jak je to možné? Odpovídá psycholog Jiří Šlédr.
Brankáři, věčná opora českého hokeje. Na MS můžeme mít evropské trio, říká Prusek
Reprezentace

Ač český hokej stagnuje, skvělých brankářů má habaděj. Své o tom ví Martin Prusek, jenž zažil éru Čechmánka či Vokouna a na MS chytal až po třicítce.
Hokejový brankář Bartošák míří po vyřešení problémů s alkoholem do Švédska
Hokej

Šestadvacetiletý gólman by měl pomoci slavnému klubu MODO k postupu mezi elitu. Tým od roku 2016 působí ve druhé lize, ve které je aktuálně druhý.
Koreis: Jágr je v debatě o extralize úplně mimo. Kdo nemá peníze, nemůže ji hrát
Extraliga

Expert O2 TV a bývalý útočník oponuje výrokům Jágra a ostatních zastánců uzavření extraligy. Podle Koreise jde o mylné argumenty a populistické řeči.
Nejhorší je za mnou, věří Bartošák po léčbě nalomené psychiky. Už dře na nové angažmá
Extraliga

Hvězdný brankář Patrik Bartošák, který kvůli psychickým potížím předčasně skončil v Třinci, po absolvování léčby znovu trénuje.
Vítkovice sráží fatální chyby. Nástupce Petra strčí hlavu do oprátky, tuší Málek
Extraliga

Expert O2 TV, někdejší český šampion a špičkový brankář Roman Málek rozebírá pro Aktuálně.cz dění v hokejové extralize.
Kdyby Bartošák odešel do KHL, mohlo být hůře, přemítá Málek. Kometa je rozklížená
Extraliga

Někdejší elitní brankář Roman Málek komentuje dění v hokejové extralize. Tentokrát rozebírá situaci Patrika Bartošáka a úpadek v Kometě.
Bartošák dostal několik šancí. Takhle to dál nešlo, řekl trenér Varaďa k jeho konci
Extraliga

Třinec rozvázal s reprezentačním brankářem Patrikem Bartošákem smlouvu kvůli opakovanému porušení životosprávy. Trenér Varaďa vysvětlil okolnosti.
Třinec řeší Bartošáka, prověřuje podezření na alkohol za volantem. Ve hře je odchod
Extraliga

"V úterý i ve středu s mužstvem normálně trénoval, dneska ne," připustil sportovní manažer Třince Jan Peterek. O gólmana se zajímají ruské kluby.
Bartošák s Honzíkem se kvůli posunuté bráně přeli, kdo je větší "Murín"
Hokej

Třinec vstřelil v utkání s Litvínovem ve 33. minutě za stavu 1:0 gól, který ale rozhodčí neuznali kvůli lehce posunuté brance.
Sparta získala na třetí pokus tři body. Proti Třinci smazala ztrátu dvou gólů
Extraliga

Pražané poprvé naplno bodovali a po výhře 4:2 se posunuli na třetí místo. Oceláři prohráli v této sezoně i třetí duel na ledě soupeře a jsou sedmí.
V bratrském boji Stránských zůstalo u krosčeků. Bukartse povzbudily góly Lundqvistovi
Extraliga

V rodinném souboji Stránských mladší Šimon poprvé porazil staršího Matěje. Obrat Vítkovic proti Třinci režíroval obrozený lotyšský střelec Bukarts.
Návrat do Vítkovic mu zhořkl. Jak hluboko jste klesli, vzkázal Bartošák fanouškům
Extraliga

Fanoušci Vítkovic si pro Bartošáka přichystali rýpavý transparent. Bývalí spoluhráči zase tři góly v posledních pěti minutách a úžasný obrat.
Skoro osm třetin bez gólu, pak perfektní obrat. Nevěšeli jsme hlavu, řekl Kundrátek
Hokej

0:1 a 0:2 v Lahti a Minsku, 0:3 ve 21. minutě domácího zápasu. Gól Tomáše Kundrátka pak ale odšpuntoval málo vídaný obrat Ocelářů v Lize mistrů.