Patrik Bartošák

Nejhorší je za mnou, věří Bartošák po léčbě nalomené psychiky. Už dře na nové angažmá
Extraliga

Hvězdný brankář Patrik Bartošák, který kvůli psychickým potížím předčasně skončil v Třinci, po absolvování léčby znovu trénuje.
Vítkovice sráží fatální chyby. Nástupce Petra strčí hlavu do oprátky, tuší Málek
Extraliga

Expert O2 TV, někdejší český šampion a špičkový brankář Roman Málek rozebírá pro Aktuálně.cz dění v hokejové extralize.
Kdyby Bartošák odešel do KHL, mohlo být hůře, přemítá Málek. Kometa je rozklížená
Extraliga

Někdejší elitní brankář Roman Málek komentuje dění v hokejové extralize. Tentokrát rozebírá situaci Patrika Bartošáka a úpadek v Kometě.
Bartošák dostal několik šancí. Takhle to dál nešlo, řekl trenér Varaďa k jeho konci
Extraliga

Třinec rozvázal s reprezentačním brankářem Patrikem Bartošákem smlouvu kvůli opakovanému porušení životosprávy. Trenér Varaďa vysvětlil okolnosti.
Třinec řeší Bartošáka, prověřuje podezření na alkohol za volantem. Ve hře je odchod
Extraliga

"V úterý i ve středu s mužstvem normálně trénoval, dneska ne," připustil sportovní manažer Třince Jan Peterek. O gólmana se zajímají ruské kluby.
Bartošák s Honzíkem se kvůli posunuté bráně přeli, kdo je větší "Murín"
Hokej

Třinec vstřelil v utkání s Litvínovem ve 33. minutě za stavu 1:0 gól, který ale rozhodčí neuznali kvůli lehce posunuté brance.
Sparta získala na třetí pokus tři body. Proti Třinci smazala ztrátu dvou gólů
Extraliga

Pražané poprvé naplno bodovali a po výhře 4:2 se posunuli na třetí místo. Oceláři prohráli v této sezoně i třetí duel na ledě soupeře a jsou sedmí.
V bratrském boji Stránských zůstalo u krosčeků. Bukartse povzbudily góly Lundqvistovi
Extraliga

V rodinném souboji Stránských mladší Šimon poprvé porazil staršího Matěje. Obrat Vítkovic proti Třinci režíroval obrozený lotyšský střelec Bukarts.
Návrat do Vítkovic mu zhořkl. Jak hluboko jste klesli, vzkázal Bartošák fanouškům
Extraliga

Fanoušci Vítkovic si pro Bartošáka přichystali rýpavý transparent. Bývalí spoluhráči zase tři góly v posledních pěti minutách a úžasný obrat.
Skoro osm třetin bez gólu, pak perfektní obrat. Nevěšeli jsme hlavu, řekl Kundrátek
Hokej

0:1 a 0:2 v Lahti a Minsku, 0:3 ve 21. minutě domácího zápasu. Gól Tomáše Kundrátka pak ale odšpuntoval málo vídaný obrat Ocelářů v Lize mistrů.
Titul je minulost, tvrdí Peterek. Třinecká kostra zůstala, Bartošák přiživí rivalitu
Extraliga

Třinec bude v extralize obhajovat titul, ale nedává si přehnané cíle. Sportovní ředitel Peterek ví, že i s hvězdami typu Bartošáka je důležitá pokora.
Glosa: Pomalá cesta, ale správný kurz. Češi zanechali dobrý dojem, zklamání vyšumí
MS v hokeji

Češi odehráli nejlepší turnaj za poslední roky a dodali fanouškům dávku optimismu. S přístupem a hrou z Bratislavy nemůže čekání trvat věčně.
Bartošák by mohl v NHL dělat jedničku, říká Mrázek. Češi podle něj Kanadu porazí
MS v hokeji

Petr Mrázek věří, že Češi v Bratislavě o víkendu uspějí a získají medaili. I s pomocí brankářského kolegy a kamaráda Patrika Bartošáka.
Záhada je rozluštěna. Čtvrtfinále MS odchytá Bartošák, Francouz je zraněný
MS v hokeji

Po dobrovolném poledním tréninku české reprezentace je jasné, že večer ve čtvrtfinále hokejového MS proti Němcům bude chytat Patrik Bartošák.
Na čtvrtfinále nejspíš s Bartošákem. Němci jsou rovnocenný soupeř, varují Češi
MS v hokeji

Možná těžší než zápas se Švédy a Rusy, disciplinovanější než Kanada. Češi mluví o soupeři pro čtvrtfinále s respektem, Němce nechtějí podcenit.
Gulaš by mohl být žolík pro čtvrtfinále, říká Vlasák. Z plzeňské enklávy má radost