Video: Muž přes palubu! Novozélandská loď se při závodě převrátila

Podívejte se na dramatické video, které zachycuje ošklivou nehodu novozélandské posádky při závodech v Americe. Patnáctimetrový katamarán se při semifinálové rozjížďce zapíchl přídí do vody a všichni muži na palubě se brzy ocitli v ledové vodě. Podle dostupných zpráv se ale nikomu nic nestalo a loď by se dokonce měla zítra vrátit do závodu.
Dramatické video z jachtařského závodu Pohár Ameriky. Loď se převrátila | Video: Reuters
 

Právě se děje

před 36 minutami

Smartwings nabídnou za letenky od ČSA vouchery, peníze vracet nebudou

Letecká společnost Smartwings nabídne cestujícím, kteří si u dceřiného dopravce ČSA koupili letenku na let Smartwings a ten byl následně kvůli pandemii zrušen, náhradní poukaz na jakýkoliv jiný let aerolinek. Voucher bude ve stejné hodnotě jako nevyužitá letenka. Platby za tyto letenky Smartwings vracet nebudou. Společnost o tom ve čtvrtek informovala v tiskové zprávě.

Cestující s nevyužitými letenkami koupenými přes ČSA zároveň mohou dál žádat o vrácení platby, žádost však mohou uplatnit právě u ČSA. Ty jsou však nyní v insolvenci.

Výměna bude možná u letenek, které dosud cestující nevyužili. Cestující budou muset žádost podat do konce letošního července, Smartwings jim následně vydá elektronický voucher. Poukaz bude ve stejné hodnotě jako původní letenka s platností na 12 měsíců na jakýkoliv z pravidelných letů Smartwings.

Zdroj: ČTK
Další zprávy