Sociál: Mourinho koupil boty jak z Pelíšků a Solskjaerovi zpívali k odchodu Přátelé

Marek Janoš Erika Šedivá Marek Janoš, Erika Šedivá
26. 11. 2021 10:01
Nádherný gól z MLS, podivuhodné botky, které koupil svému hráči José Mourinho, i píseň pro Ole Gunnara Solskjaeara na motiv znělky seriálu Přátelé. To vše najdete v novém Sportovním Sociálu.
Jak tohle dokázal. Asprilla dal nejkrásnější gól všech dob, kam se hrabe Ibrahimovič | Video: Video
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 9 hodinami

Italský expremiér Berlusconi oznámil, že nebude kandidovat na prezidenta

Bývalý italský premiér Silvio Berlusconi se rozhodl nekandidovat na italského prezidenta. Informoval o tom v sobotu v prohlášení. Podle agentury Reuters tím odpadla překážka v jednáních před parlamentním hlasováním, které začne 24. ledna.

Za favorita voleb je považován současný premiér a bývalý šéf Evropské centrální banky Mario Draghi. Vzhledem k obavám, že by jeho odchod z čela kabinetu mohl vyvolat předčasné volby však podle Reuters stále není jasné, zda jej podpoří široká škála stran, které stojí za jeho koalicí.

Berlusconi řekl, že chce, aby Draghi setrval v čele vlády až do přirozeného konce mandátu, tedy do roku 2023.

"Rozhodl jsem se udělat další krok na cestě k národní odpovědnosti a požádal jsem ty, kteří to navrhli, aby neuvedli mé jméno v nominaci na prezidenta republiky," uvedl Berlusconi.

Zdroj: ČTK
Další zprávy