Padající plavky i pojídání červů. Aerobik našel svou nejkrásnější miss

Dívky ze sebe dostaly maximum.
Pražský hotel Olšanka hostil v pondělí večer finále 19. ročníku soutěže Miss Aerobik.
Pojďme ale pěkně popořádku...
Dívky soutěžily v různých disciplínách.
Tou divácky nejatraktivnější byla samozřejmě promenáda v plavkách.
Foto: Tomáš Liška
Sport Sport, Tomáš Liška
15. 11. 2016 6:19
Podívejte se na galerii ze slavnostního večera vyhlášení soutěže Miss aerobik 2016, kterou v pondělí hostil pražský hotel Olšanka. Tou nejkrásnější finalistkou se nakonec stala Žofie Zitová.
 

Právě se děje

před 20 minutami

ČEZ plánuje do roku 2030 investovat do modernizace tepláren 30 až 40 miliard Kč

Energetická společnost ČEZ plánuje do roku 2030 investovat do modernizace a transformace svých teplárenských lokalit na nová paliva 30 až 40 miliard korun. Největší část půjde do lokality Mělník. Místopředseda představenstva ČEZ Pavel Cyrani na úterní konferenci Institutu pro veřejnou diskusi o budoucnosti českého teplárenství uvedl, že celkové investiční výdaje v Mělníku mohou od letoška do roku 2030 dosáhnout na 20 až 30 miliard korun.

"Lokalita Mělník dodává teplo pro Prahu, je největší a představuje tedy největší část investic. Do transformace ostatních teplárenských lokalit ČEZ na šetrnější zdroje předpokládáme investovat do deseti miliard korun celkem," řekl mluvčí ČEZ Roman Gazdík. Další teplárny má polostátní energetická společnost v Trmicích, Dětmarovicích, Hodoníně, Poříčí, Dvoře Králové nebo Jindřichově Hradci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy