Zlato, stovky diamantů a skrytá erotika. Fighter McGregor šokoval novými hodinkami

Sport Sport
18. 1. 2021 14:54
Irského bojovníka Conora McGregora čeká návrat do UFC až v neděli, ale pořádný rozruch vzbudil už tento víkend. Svými novými hodinkami.
Podívejte se na McGregorovy zbrusu nové hodinky. Přišly ho na bezmála 22 milionů korun. | Video: Instagram/Conor McGregor

McGregor se představí v kleci po více než roce, který uplynul od zápasu s Američanem Donaldem Cerronem, jehož loni v rámci UFC 246 porazil technickým k. o. 

Během následujícího léta a podzimu stihl oznámit (další) konec kariéry a pak zase návrat, který se uskuteční tento víkend v Abú Dhabí. Zde by se měl někdejší nejlepší bojovník světa v noci na neděli utkat s dalším Američanem Dustinem Poirierem. 

Jak je ale jeho zvykem, upoutává na sebe na sociálních sítích pozornost už dlouho před duelem. Naposledy to bylo novými hodinkami značky Jacob & Co, které si právě ve Spojených arabských emirátech pořídil. 

Dvaatřicetiletý fighter se zlatou časomírou, zdobenou stovkami jemně vybroušených drahokamů, pochlubil na Instagramu. Přišla ho na milion dolarů, tedy bezmála 22 milionů korun (viz video). 

Nedosti na tom, dle zpráv ostrovních médií si McGregor kromě této rozmařilosti pořídil ještě jedny další hodinky, téměř dvakrát dražší. Strojek pojmenovaný Rasputin je stejnou firmou vyrobený na zakázku z osmnáctikarátového bílého zlata a další přehršle diamantů. Podle hodinářů ale navíc disponuje tajným tlačítkem, které na ciferníku zobrazí pohyblivý erotický obrázek

Za samotný zápas s Poirierem irský bojovník inkasuje pět milionů dolarů a nezveřejněný podíl z prodeje vysílacích práv. Podle loňských odhadů McGregorovo jmění, které se značně rozrostlo i díky exhibičním duelům s boxerem Floydem Mayweatherem, přesahuje 120 milionů dolarů.

Takže ani v případě nečekaných finančních trablů asi s diamantovým ciferníkem do zastavárny hned tak nepoběží. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Pirát Marcel Kolaja byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu

Pirátský europoslanec Marcel Kolaja, který je členem evropské frakce zelených, byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu (EP). Ve druhém kole získal 344 hlasů z 668 platných. Kolaja byl v první polovině pětiletého volebního období místopředsedou EP, z obhajoby funkce ale ve středu "z taktických důvodů" po druhém kole odstoupil.

Pět kvestorů spolu s předsedou a 14 místopředsedy tvoří vedení EP. Kvestoři jsou většinou pověřeni administrativními a finančními záležitostmi týkajícími se přímo poslanců a chodu parlamentu, jsou členy předsednictva s poradním hlasem.

Ve středu si EP zvolil za předsedkyni maltskou lidoveckou političku Robertu Metsolaovou. Post místopředsedkyně obhájila Češka Dita Charanzová, zvolená za hnutí ANO.

Zdroj: ČTK
Další zprávy