Tyson, Bryant, Giggs. Sexuální skandály slavných sportovců

Sexuální skandály slavných sportovců. Podívejte se.
Sexuálnímu skandálu se během své kariéry nevyhnul třeba basketbalista Kobe Bryant. O co šlo? Prohlédněte si naši fotogalerii. Ale pěkně popořadě.
Sedmnáct hráčů Minnesoty Vikings se rozhodlo vyspravit si herní neúspěchy sexem. Najali si loď, na ni navezli snad autobus prostitutek a začali se chovat jako praví Vikingové na dobytém území. Všechno by se snad ututlalo, pokud by majitel luxusní lodi všude ještě týden nenacházel použité prezervativy. To ho dopálilo natolik, že byl skandál na světě.
Baseballisté New York Yankees, Fritz Peterson a Mike Kekich, si dost dlouho pokukovali po manželkách. Vyřešili to tedy se vší grácií. V roce 1973 se prohodili a každý žije s rodinou toho druhého. Jenže i na New York se v té době jednalo o velmi smělé gesto, které se nevyhnulo pozornosti médií.
Pěkně zdiskreditovanou dvojkou jsou také bývalá fotbalová esa Dwight Yorke z Manchesteru (vpravo) a australský brankář Mark Bosnich (vlevo), kteří si do Yorkeho domu pozvali čtyři prostitutky a celé orgie si natáčeli skrytou kamerou. Nic chytřejšího je potom nenapadlo než záznam vyhodit do koše. Venku v popelnici pak nahrávku kdosi našel a ostuda byla na světě.
Foto: Reuters
kol
26. 9. 2014 22:30
Slavní sportovci jsou i přes své výkony stále jenom lidé a těm se sexuální problémy nevyhýbají. Spousta jich má na svém kontě šťavnaté skandály, které bulvárním reportérům nedaly spát.

Slavní sportovci jsou i přes své výkony stále jenom lidé a těm se problémy nevyhýbají. Spousta jich má na svém kontě nešťastné sexuální skandály, které obsadily na nějaký čas první stránky novin. Výběr nejznámějších sexuálních skandálů špičkových sportovců je obsahem této galerie.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Turecko ohrožuje evropské hranice, zvažte jeho členství v celní unii, žádá EU řecký premiér

Řecký premiér Kyriakos Mitsotakis vyzval členské země Evropské unie, aby zvážily pokračování celní unie s Tureckem. Uvádí to agentura Reuters. Mitsotakis pronesl výzvu po pátečním setkání v Nikósii s kyperským prezidentem Nicosem Anastasiadesem a s egyptským prezdidentem Abdalem Fatahem Sisím. Zástupci tří zemí se shodli na tvrdé kritice počínání Turecka ve Středomoří.

"Není možné, aby tato země (…) měla výjimku z cel, těžila z přístupu na společný trh a současně ohrožovala východní hranici Evropské unie," uvedl na adresu Turecka Mitsotakis. Celní unie s Tureckem vstoupila v platnost 31. prosince 1995 a díky ní není zahraniční obchod mezi Tureckem a zeměmi EU zatížen cly. Podle Eurostatu bylo v roce 2019 Turecko pátým největším obchodním partnerem EU. Vývoz do Turecka činil 68,2 miliard eur (zhruba 1,76 bilionu korun) a dovoz z Turecka 69,8 miliard eur (zhruba 1,8 bilionu korun). V případě ČR činil export do Turecka 44,2 miliardy korun a import 38,4 miliardy korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy