Tyson, Bryant, Giggs. Sexuální skandály slavných sportovců

Sexuální skandály slavných sportovců. Podívejte se.
Sexuálnímu skandálu se během své kariéry nevyhnul třeba basketbalista Kobe Bryant. O co šlo? Prohlédněte si naši fotogalerii. Ale pěkně popořadě.
Sedmnáct hráčů Minnesoty Vikings se rozhodlo vyspravit si herní neúspěchy sexem. Najali si loď, na ni navezli snad autobus prostitutek a začali se chovat jako praví Vikingové na dobytém území. Všechno by se snad ututlalo, pokud by majitel luxusní lodi všude ještě týden nenacházel použité prezervativy. To ho dopálilo natolik, že byl skandál na světě.
Baseballisté New York Yankees, Fritz Peterson a Mike Kekich, si dost dlouho pokukovali po manželkách. Vyřešili to tedy se vší grácií. V roce 1973 se prohodili a každý žije s rodinou toho druhého. Jenže i na New York se v té době jednalo o velmi smělé gesto, které se nevyhnulo pozornosti médií.
Pěkně zdiskreditovanou dvojkou jsou také bývalá fotbalová esa Dwight Yorke z Manchesteru (vpravo) a australský brankář Mark Bosnich (vlevo), kteří si do Yorkeho domu pozvali čtyři prostitutky a celé orgie si natáčeli skrytou kamerou. Nic chytřejšího je potom nenapadlo než záznam vyhodit do koše. Venku v popelnici pak nahrávku kdosi našel a ostuda byla na světě.
Foto: Reuters
kol
26. 9. 2014 22:30
Slavní sportovci jsou i přes své výkony stále jenom lidé a těm se sexuální problémy nevyhýbají. Spousta jich má na svém kontě šťavnaté skandály, které bulvárním reportérům nedaly spát.

Slavní sportovci jsou i přes své výkony stále jenom lidé a těm se problémy nevyhýbají. Spousta jich má na svém kontě nešťastné sexuální skandály, které obsadily na nějaký čas první stránky novin. Výběr nejznámějších sexuálních skandálů špičkových sportovců je obsahem této galerie.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Veřejné slyšení k údajnému střetu zájmů a dotační politice EU chystají na duben senátoři

Senátní komise pro posouzení auditů Evropské komise chce koncem dubna uspořádat veřejné slyšení, které se má týkat dotační politiky EU a údajného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). Předseda komise Zdeněk Nytra z klubu ODS ve čtvrtek řekl, že slyšení by se mělo konat 28. dubna.

Pozván na něj bude i ministerský předseda, který střet zájmů popírá a účast přímo na jednání komise odmítl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy