FOTO Drsný Terminátor i duel roku. To byl večer MMA v Praze

V sobotu večer se v pražském hotelu Clarion udál 26. večer bojových sportů, neboli GCF 26. Pochlubit se mohl i MMA duelem roku
Zde vidíte tři mistrovské pásy, o které se utkali bojovníci samozřejmě až na konci večera.
Jako na každém večeru bojových sportů nemohly chybět ani sličné hostesky, které uváděly borce do ringu, předávaly pásy, asistovaly u vyhlašování vítězů a hlásily kola.
Ovšem hlášení kol si děvčata v ringu příliš neužila, z osmi zápasů alespoň do druhého kola došly jen tři. Krásné dívky ale byly pro většinu diváků v hledišti samozřejmě tím vedlejším.
Ostatně i některé poražené bojovníky ale po zápasech...
Foto: Filip Škeřík/www.extraround.cz
Sport Sport, Filip Škeřík/www.extraround.cz, GCF, www.aktin.cz
9. 12. 2013 10:30
Podívejte se na fotogalerii ze šestadvacátého pokračování GCF, která nabídla celkem osm soubojů MMA, z toho tři titulové.

Praha - Podívejte se na fotogalerii ze šestadvacátého pokračování GCF, která nabídla v pražském čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion celkem osm pětihvězdičkových soubojů MMA, z toho tři titulové.

Hlavní hvězdou večera byl jediný Čech, který pronikl do slavné zámořské UFC, Karlos "Terminátor" Vémola.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy