FOTO Drsný Terminátor i duel roku. To byl večer MMA v Praze

V sobotu večer se v pražském hotelu Clarion udál 26. večer bojových sportů, neboli GCF 26. Pochlubit se mohl i MMA duelem roku
Zde vidíte tři mistrovské pásy, o které se utkali bojovníci samozřejmě až na konci večera.
Jako na každém večeru bojových sportů nemohly chybět ani sličné hostesky, které uváděly borce do ringu, předávaly pásy, asistovaly u vyhlašování vítězů a hlásily kola.
Ovšem hlášení kol si děvčata v ringu příliš neužila, z osmi zápasů alespoň do druhého kola došly jen tři. Krásné dívky ale byly pro většinu diváků v hledišti samozřejmě tím vedlejším.
Ostatně i některé poražené bojovníky ale po zápasech...
Foto: Filip Škeřík/www.extraround.cz
Sport Sport, Filip Škeřík/www.extraround.cz, GCF, www.aktin.cz
9. 12. 2013 10:30
Podívejte se na fotogalerii ze šestadvacátého pokračování GCF, která nabídla celkem osm soubojů MMA, z toho tři titulové.

Praha - Podívejte se na fotogalerii ze šestadvacátého pokračování GCF, která nabídla v pražském čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion celkem osm pětihvězdičkových soubojů MMA, z toho tři titulové.

Hlavní hvězdou večera byl jediný Čech, který pronikl do slavné zámořské UFC, Karlos "Terminátor" Vémola.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 31 minutami

Odvolací soud v New Yorku zamítl odvolání a potvrdil doživotní trest mexickému narkobaronu Joaquínu Guzmánovi, který je známý pod přezdívkou El Chapo

V roce 2019 Guzmán dostal doživotí v jednom z největších procesů s nelegálními obchodníky s drogami v USA za pašování omamných látek a řadu násilných činů. Soud smetl ze stolu všechny argumenty Guzmánovy obhajoby, uvedla agentura AFP.

Aktualizováno před 1 hodinou

Křeslo zbývajícího, šestého místopředsedy sněmovny zůstalo i po druhém kole úterní tajné volby neobsazené

Křeslo šestého místopředsedy sněmovny zůstalo i po další tajné volbě neobsazené. Havlíček (ANO) a Okamura (SPD) neuspěli ani ve druhém kole.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Kubánské úřady poprvé potvrdily, že v souvislosti s protivládními demonstracemi z loňského července stíhají stovky lidí

Oficiální místa dosud zprávy o zadržených nekomentovala, organizace na ochranu lidských práv ale referovaly o rozsáhlé represi a americké ministerstvo zahraničí mluvilo o stovkách lidí ve vězení.

Podle prohlášení, které dnes otiskl vládní deník Granma, za demonstrace bylo stíháno 790 osob. Zhruba 80 jich nakonec úřady neobvinily a 172 již bylo odsouzeno. Nejčastějšími obviněními jsou poškozování cizí věci, násilí proti úřední osobě či narušování veřejného pořádku. Zhruba 70 procent obviněných je ve vazbě. Mezi stíhanými jsou i desítky nezletilců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy