Děsivé, šílené. Je jako lavina, která se řítí z kopce. Tak svět žasne nad Procházkou

av av
2. 5. 2021 13:48
Jiří Procházka dobývá svět smíšených bojových umění. Prohlédněte si nadšené ohlasy na jeho druhé vítězství v UFC, kterým se český bojovník přiblížil titulovému klání v polotěžké váze.

Na konci druhého kola Jiří Procházka knokautoval amerického soupeře Dominicka Reyese, finální práci obstaral nečekaný loket z otočky, který bývalého titulového vyzyvatele spolehlivě uspal.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Bleskové povodně v Afghánistánu mají 150 obětí, tvrdí Tálibán

Bleskové povodně, které ve středu večer místního času postihly afghánskou provincii Núristán, si vyžádaly 150 obětí. Podle agentury AP to ve čtvrtek oznámilo radikální islamistické hnutí Tálibán, které má tuto oblast na severovýchodě země pod kontrolou.

Tiskové agentury dříve s odvoláním na afghánskou vládu uváděly nejméně 40 obětí. Agentura AP ale citovala i mluvčího guvernéra provincie, podle něhož je obětí nejméně 60. I on ale uvedl, že mrtvých bude zřejmě mnohem více.

"Bohužel voda vzala polovinu vesnice, kde stálo více než 100 domů. Více než 100 lidí je mrtvých nebo pohřešovaných," řekl už dříve agentuře Reuters mluvčí Tálibánu Zabiulláh Mudžáhid.

Zdroj: ČTK
Další zprávy