Děsivé, šílené. Je jako lavina, která se řítí z kopce. Tak svět žasne nad Procházkou

av av
2. 5. 2021 13:48
Jiří Procházka dobývá svět smíšených bojových umění. Prohlédněte si nadšené ohlasy na jeho druhé vítězství v UFC, kterým se český bojovník přiblížil titulovému klání v polotěžké váze.

Na konci druhého kola Jiří Procházka knokautoval amerického soupeře Dominicka Reyese, finální práci obstaral nečekaný loket z otočky, který bývalého titulového vyzyvatele spolehlivě uspal.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Nymburk podlehl Karsiyace 73:84 a v Lize mistrů končí opět ve čtvrtfinále

Basketbalisté Nymburka prohráli na závěrečném turnaji Ligy mistrů s tureckým týmem Pinar Karsiyaka 73:84 a stejně jako loni se rozloučili se soutěží ve čtvrtfinále. V pátém ročníku si svěřenci trenéra Orena Amiela vyrovnali svůj nejlepší výsledek. Karsiyaku čeká v pátek boj o nedělní finále se Zaragozou, která zdolala pořádající Nižnij Novgorod 86:78.

Nymburku nepomohl k úspěchu ani double double Stephena Zimmermana za 11 bodů a 10 doskoků či 14 bodů Hayden Daltona. Třetí tým turecké ligy dotáhli k úspěchu 19 body Sek Henry a dva hráči s double double Rayman Morgan (18 bodů a 16 doskoků) a Metecan Birsen (12 bodů a 13 doskoků).

Další zprávy