Sagan jako zloděj. Slovenský idol po dramatickém útěku prchl z místa činu na kole

Rudolf Černík Rudolf Černík
9. 5. 2020 11:56
Slovenský sportovní superhrdina Peter Sagan opět pobavil fanoušky. V nové reklamě si hvězdný cyklista střihl roli zloděje a vypořádal se s ní parádně.
Peter Sagan
Peter Sagan | Foto: Reuters

Sagan v novém klipu výrobce kol ve zlodějském obleku prchá z domu, do kterého se vloupal. Odvážně skáče, utíká temnými chodbami, naráží na zamčené dveře, vyhýbá se kuželům světla z rukou hlídačů, hbitě přeskakuje překážky.

A pak mu padne do oka bicykl opřený o sloup.

To je něco pro trojnásobného mistra světa!

V pedálech si je jistý a bravurně zvládne i podjet zavírající se garážová vrata. O chvíli později už je sedminásobný vítěz bodování na Tour de France volný.

Podívejte se na Petera Sagana v roli zloděje:

Video: Youtube.com

Pro Sagana to není první herecký počin v reklamě. V minulosti upoutal třeba klipem, v němž soutěží proti Babičce Joan.

Peter Sagan proti Babičce Joan:

Video: Youtube.com
 

Právě se děje

před 1 minutou

Anderson, Ozon, McQueen. Festival v Cannes zveřejnil výběr filmů pro letošní ročník

Nové filmy amerického režiséra Wese Andersona, francouzského Françoise Ozona či britského Steva McQueena jsou součástí oficiálního výběru 56 snímků pro letošní ročník mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Filmový svátek se letos v květnu nekonal kvůli koronavirové pandemii, pro snímky je ale zařazení na jeho program prestižním oceněním, uvedla agentura AFP. Žádný český film se do výběru neprobojoval.

Na seznamu oficiálního výběru se nachází Andersonův film The French Dispatch (Francouzská spojka), Ozonův Eté 85 (Léto 85), britský filmař Steve McQueen má ve výběru snímky hned dva - Lovers Rock (Skála milenců) a Mangrove (Mangrovník).

Žádný český film v letošním oficiálním výběru festivalu nefiguruje. Ze zemí střední a východní Evropy zde mají své zástupce pouze Litva (film Soumrak režiséra Šarunase Bartase) a Bulharsko (snímek Únor od režiséra Kamena Kaleva).

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Policista, který zabil George Floyda, bude obviněn z vraždy druhého stupně

Generální prokurátor Minnesoty Keith Ellison zvýší obvinění bělošského policisty Dereka Chauvina z vraždy neozbrojeného černocha George Floyda z třetího na druhý stupeň, za což mu hrozí delší vězení. Vznesena budou obvinění také proti třem dalším policistům, kteří byli na místě a kteří po incidentu dostali výpověď. Informoval o tom dnes americký list Star Tribune.

Šestačtyřicetiletý Floyd zemřel poté, co mu Chauvin skoro devět minut 25. května při zatýkání klečel na krku. Nahrávka incidentu obletěla celý svět a v USA spustila vlnu protestů proti rasově motivované policejní brutalitě, které v místech provázelo rabování a vandalismus.

Čtyřiačtyřicetiletý Chauvin dostal minulý týden výpověď a byl obviněn z vraždy třetího stupně a zabití druhého stupně. Nyní ho prokurátor podle tisku chce obvinit z vraždy druhého stupně, za kterou by mohl dostat až 40 let za mřížemi, což je o 15 víc než maximální trest za vraždu třetího stupně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy