Nejkrásnější fotky z Tour: Amazonka na koni, krása krajiny až kýčovitá či nohy v hlavní roli

Nejkrásnější fotky z Tour: Amazonka na koni, krása krajiny až kýčovitá či nohy v hlavní roli
Tato fanynka na koni se snažila v šesté etapě stačit Chrisi Froomovi. Ale honit se za majitelem žlutého trikotu až do Paříže, to by svého oře nejspíš uštvala.
Tour je kromě jiného o síle v nohou. Ale vedle Michaela Matthewse se na stupních vítězů objevily i půvabné nožky dámské.
Tour de France je pro Francouze také příležitostí, jak si "zařádit". Tyto krávy byly oblečené jako držitelé ceněných trikotů.
Francouzský prezident Emmanuel Macron laškuje s Romainem Bardetem. Ani letos se pořádající země celkového vítěze nedočkala,...
Foto: ČTK
Sport Sport
24. 7. 2017 14:40
Prohlédněte si 50 nejhezčích fotografií z letošní Tour de France, která skončila v neděli tradičním dojezdem v centru Paříže.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 11 minutami

Šéfka Finanční správy Richterová požádala o odvolání z funkce

Generální ředitelka Generálního finančního ředitelství Tatjana Richterová k požádala o odvolání, ve funkci tak skončí 28. března. Ministerstvo financí mezitím vypíše na místo výběrové řízení. Informovalo o tom ministerstvo financí. Richterová správu vedla od roku 2018.

"Děkuji paní ředitelce za odvedenou práci v čele Finanční správy. Na uvolněné místo vypíšeme řádné výběrové řízení na nového generálního ředitele, od kterého očekávám, že dá Finanční správě nový impulz a posune ji směrem k více proklientskému přístupu tak, jak jsem o něm mluvil v opozici i při svém nástupu na ministerstvo financí," uvedl ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).

Zdroj: ČTK
před 20 minutami

Český skladatel Kotík získal v USA jako první Evropan prestižní cenu Johna Cage

Český hudební skladatel, dirigent a flétnista Petr Kotík ve Spojených státech obdržel prestižní cenu Johna Cage, kterou udílí newyorská Nadace pro soudobé umění. Kotík je doposud jediným evropským umělcem, který tuto cenu dostal, sdělilo Ostravské centrum nové hudby.

Letošní laureáty cen v pěti uměleckých disciplínách - hudbě, tanci, divadle, poezii a výtvarném umění - oznámila ve čtvrtek večer nadace.

Prestižní cena Johna Cage, s níž se pojí odměna ve výši 45 tisíc dolarů, nese jméno po americkém skladateli a jednom ze zakladatelů Newyorské nadace pro soudobé umění. Udílí se od roku 1992 jednomu umělci jednou za dva roky jako "uznání mimořádného úspěchu v umění za práci, jež odráží ducha Johna Cage". Mezi 16 laureáty tohoto ocenění je Kotík doposud jediným evropským umělcem, uvedlo Ostravské centrum nové hudby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy