Norwich City F.C.

Fotbalový klub hrající anglickou Premier League, který se v sezoně 2015/16 po roce vrátil do nejvyšší anglické soutěže. Největším úspěchem jsou dvě vítězství v Ligovém poháru (1962 a 1985).

Vedoucí Liverpool otočil zápas proti Bournemouthu, Souček hrál poprvé od zranění
Zahraniční ligy

Liverpoolu po dvou soutěžních porážkách v 29. kole anglické ligy porazil po obratu Bournemouth 2:1. Tomáš Souček nastoupil za West Ham od 81. minuty.
Dva kroky zpět a průlom v kariéře. Zatracovaný finský snajpr Pukki útočí na legendu
Fotbal

Potom co vystřílel Finsku Euro, se snaží Teemu Pukki zachránit Norwich v Premier League.
Everton hrál s Arsenalem bez branek, Manchester City ve šlágru přehrál Leicester

Arsenal remizoval s Evertonem bez branek a nedokázal zvítězit ve 12 z posledních 13 duelů. Manchester City se v tabulce přiblížil Leicesteru.

Zemřel anglický fotbalový mistr světa z roku 1966 Peters

Po dlouhém boji s Alzheimerovou chorobou zemřel fotbalový mistr světa z roku 1966 Angličan Martin Peters. Střelci jednoho z gólů ve finále proti Německu (4:2 po prodloužení) bylo 76 let.

O Petersově úmrtí informoval West Ham United, za který hrál v letech 1959 až 1970 a získal s ním Pohár vítězů poháru v roce 1965. Později nastupoval také za Tottenham, Norwich a Sheffield United.

Za reprezentaci odehrál 67 utkání, v nichž dal 20 gólů. V památném finále mistrovství světa ve Wembley poslal domácí tým v 78. minutě do vedení 2:1. Němci v závěru normální hrací doby vyrovnali a historický úspěch Angličanům zajistil Geoff Hurst, jenž v prodloužení dvěma góly dovršil hattrick.

Peters je pátým členem vítězeného anglického mužstva, který je po smrti. Před ním zemřeli kapitán Bobby Moore, Alan Ball, Ray Wilson a brankář Gordon Banks.

Liverpool ovládl souboj prvního s posledním. Watford sestřelil dvěma góly Salah

Svěřenci kouče Kloppa, který v tomto týdnu podepsal novou smlouvu do roku 2024, tak potvrdili nejúspěšnější vstup do soutěže v klubové historii.
Neporazitelnost Liverpoolu v Anglii trvá. Krul z Norwiche připomněl Srnička

Výhry se dočkali také United, kteří sice v Norwichi nedali dvě penalty, ale uspěli 3:1. Dva pokutové kopy v jednom zápase chytil i Pavel Srniček.
Krize Tottenhamu pokračuje. Spurs neporazili ani Watford, aspoň bod zachránil Alli

Český fotbalista Matěj Vydra odehrál v devátém kole anglické ligy závěrečných sedm minut při porážce Burnley v Leicesteru 1:2.
Manchester City uspěl v Bournemouthu, výhru zařídil dvěma brankami Agüero

Manchester City díky vítězství udržel neporazitelnost a na vedoucí Liverpool má na druhém místě tabulky manko dva body.
Liverpool zahájil Premier League jasnou výhrou nad Norwichem

Skvrnou na vítězství šampiona Ligy mistrů však bylo zranění brankáře Alissona Beckera, jenž musel už v prvním poločase střídat.
Sheffield se po dvanácti letech vrací mezi elitu. Pomohla mu remíza soupeřů

Druhý tým tabulky má kolo před koncem soutěže nedostižný náskok pěti bodů na Leeds. Do nejvyšší soutěže doprovodí Norwich.
Norwich se po třech letech vrací do Premier League

Po tříleté absenci v Premier League si fotbalisté Norwiche postup zajistili výhrou 2:1 nad Blackburnem.
Aston Villu doprovodí o patro níž Norwich a Newcastle
Fotbal

V anglické Premier League je o třech sestupujících rozhodnuto. Definitivně o tom rozhodly dnešní dohrávky 30. a 35. kola.
Mata dal Rudým ďáblům naději na Ligu mistrů, Leicester oslavil titul výhrou
Fotbal

Fotbalisté Manchesteru United zvítězili v 37. kole anglické ligy na hřišti Norwiche 1:0.
Manchester City jen remizoval s Norwichem a v boji o titul ztrácí
Fotbal

Fotbalisté Manchesteru City si znovu zkomplikovali boj o anglický titul, když ve 30. kole jen remizovali 0:0 na hřišti osmnáctého Norwiche.
Liverpool v divoké ligové přestřelce zvítězil 5:4 v Norwichi
Fotbal

Liverpool ve 23. kole Premier League zavítal na hřiště Norwiche.
Manchester City poskočil do čela ligy, Lukalu skóroval i poosmé
Fotbal

Fotbalisté Manchesteru City porazili Swansea 2:1 a posunuli se na první místo anglické ligy. Druhý Leicester má však stejně bodů a zápas k dobru.
Norwich se rok po sestupu vrací do fotbalové Premier League
Fotbal

Fotbalisté Norwiche slaví rok po sestupu návrat do anglické Premier League.
Chelsea jen remizovala, vítězná série Arsenalu má čtvrtý díl
Fotbal

Fotbalisté Chelsea pouze remizovali v utkání 37. kola anglické ligy s Norwichem 0:0. Zůstávají tak na třetím místě o bod za vedoucí dvojicí a o tři…
Manchester začal pod Giggsem kanonádou, Bony dal dva góly
Fotbal

Everton ztratil v boji o Ligu mistrů, když vinou vlastních gólů prohrál se Southamptonem.