"Elektriky" zamířily do Číny. K 50. závodu přála i sexy Naomi se svým mladým milencem

Také populární supermodelka Naomi Campbellová se zařadila mezi celebrity, které se nechaly uhranout elektrickou Formulí E, a objevila se na závodě v Hongkongu.
10. března se totiž v ulicích Hongkongu odjel jubilejní 50. podnik tohoto seriálu. První Grand Prix Formule E se shodou okolností jela také na území Číny, 13. září 2014 v Pekingu.
Sexy Naomi si na výlet do "Zvláštní administrativní oblasti Čínské lidové republiky Hongkong" vzala svoji novou lásku, o 23 let mladšího Liama Payneho. Člen skupiny One Direction využil možnost svézt se po trati závodu se šéfem seriálu Alejandro Agagem.
Hongkong nabídl závodům formulí na baterie majestátní scenérii obřích mrakodrapů.
V Hongkongu se Formule E jela už potřetí, v roce 2017 se zde konaly dokonce dva závody po sobě.
Foto: FIA Formula E
rav FIA Formula E, rav
25. 3. 2019 20:19
Prohlédněte si snímky z pátého a šestého dílu sezony 2018/19 Formule E, které se odehrály na území Číny.
 

Právě se děje

před 47 minutami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy