McLaren jako první ukázal letošní formuli i Ricciarda v nových barvách

McLaren jako první ukázal letošní formuli i Ricciarda v nových barvách
Monopostem McLaren MCL35M začíná tým z Wokingu novou éru. Po sedmi letech se vrací k motorům Mercedes, které nahradily agregáty Renault.
Přímo z týmu Renault (dnes už Alpine) do Wokingu zamířil Daniel Ricciardo. Pro 31letého Australana je to po HRT, Toro Rossu, Red Bullu a vzpomínané francouzské stáji už pátá formulová štace.
I když jsou letos možnosti úpravy formulí velmi omezené, bude McLaren MCL35M zaručeně nejvíce modifikovaným vozem.
Nový dodavatel motoru se dostal také do názvu speciálu, Mercedes reprezentuje ono M na konci jména vozu.
Foto: McLaren F1 Team
rav McLaren F1 Team, rav
16. 2. 2021 12:08
Tým McLaren jako první představil monopost pro novou sezonu formule. Hlavní technickou novinkou je návrat k motorům Mercedes. Carlose Sainza juniora v týmu nahradil Daniel Ricciardo, talentovaný Lando Norris zůstává.
 

Právě se děje

před 40 minutami

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Summit EU vyzval k propuštění Navalného

Summit EU odsoudil zacházení s ruským opozičníkem Navalným a požaduje jeho okamžité propuštění na svobodu, uvedl šéf Evropské rady Charles Michel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy