Daniel Ricciardo

Pilot stáje formule 1 Red Bull, narozený 1. července 1989 v australském Perthu.

Kariéra v F1: 2011 - HRT (0 bodů/27. místo), 2012 - Toro Rosso (10/18.), 2013 - Toro Rosso (20/14.), 2014 - Red Bull (238/3.), 2015 - Red Bull (92/8.), 2016 - Red Bull (256/3,)

Další úspěchy mimo F1: 2006 - 3. ve Formuli BMW Asia, 2008 - 1. v Poháru WEC Formule Renault 2.0, 2009 - 1. v britské Formuli 3, 2010 - 2. ve Světové sérii Renault.

Oba piloti Renaultu byli diskvalifikováni z japonské Grand Prix. Tým se neodvolal
Formule 1

Piloti týmu Renault Daniel Ricciardo a Nico Hülkenberg byli dodatečně diskvalifikováni z předchozí Velké ceny Japonska formule 1.
Hamilton si v Mexiku pojistil pátý titul mistra světa formule 1
Formule 1

Lewis Hamilton získal letos už nedostižný náskok 64 bodů, v počtu titulů dohnal legendárního Juana Manulea Fangia.
Kvalifikace patřila Red Bullu, Hamilton v Mexiku odstartuje ze třetího místa
Formule 1

Daniel Ricciardo z Red Bullu vyhrál poprvé v kariéře boj o pole position na jiném okruhu, než jsou uličky Monaka.
Tréninky v Mexiku patřily vozům Red Bull, v obou fázích kraloval obhájce Verstappen
Formule 1

V trénincích před Velkou cenou Mexika formule 1 byl nejrychlejší Max Verstappen, který porazil kolegu Daniela Ricciarda ze stáje Red Bull.
Ricciardo překvapivě opustí Red Bull. Po sezoně zamíří do Renaultu
Formule 1

V nynějším angažmá působí letos pátým rokem, vyhrál sedm závodů a dvakrát obsadil třetí místo v konečném pořadí mistrovství světa.
V prvním tréninku F1 v Maďarsku se dařilo Red Bullu, druhý ovládl Vettel
Motorismus

Nejrychlejší čas zajel Daniel Ricciardo a jeho týmový kolega Max Verstappen skončil třetí. Druhý trénink naopak opanoval Sebastian Vettel ve Ferrari.
Formule 1

Populární modelka Winnie Harlowová se o kolo spletla a začala mávat šachovnicovou vlajkou, když měla Grand Prix Kanady ještě pokračovat.
V Monaku rozbil bank Ricciardo. Nejslavnější Velkou cenu formule 1 zvládl jako sváteční vyjížďku
Formule 1

Jezdec Red Bullu měl od poloviny závodu problémy s výkonem svého monopostu, přesto se radoval z druhé vítězství v sezoně.
Kolem kasina svištěl nejrychleji Ricciardo. Australan v Monaku ovládl kvalifikaci a má pole position
Formule 1

Red Bully vystartují v Monte Carlu z opačných pólů roštu - Max Verstappen totiž kvůli rozbité převodovce pojede z posledního místa.
Zatáčky svědčí Red Bullu. Jeho jezdci ovládli úvodní tréninky na Velkou cenu Monaka
Formule 1

Daniel Ricciardo vylepšoval v malém knížectví traťový rekord a navnadil svou stáj na jubilejní 250. Velkou cenu v její historii.
Další šťastný vítěz ve formuli 1. V Baku bouračky a problémy soupeřů pomohly Hamiltonovi
Formule 1

Velká cena Ázerbájdžánu se proměnila v demoliční derby, o vítězi znovu rozhodla strategie kombinovaná se štěstím.
Pátek patřil v Baku Red Bullu, ale Verstappen zažil den plný problémů
Formule 1

Velká cena Ázerbájdžánu formule 1 začala pátečními tréninky. Jezdci mají v Baku za sebou už obě 90minutové "směny".
Vystrnadí Bottase nebo Räikkönena? Ricciardova cena na závodnickém trhu před Baku výrazně stoupla
Formule 1

Daniel Ricciardo má před sebou náročnou volbu: zůstat u Red Bullu, domluvit se s Ferrari, nebo jít do Mercedesu?
V hlavní roli Red Bull. Ricciardo v Číně vyhrál, Verstappen trefil Vettela
Formule 1

V Šanghaji nabídli piloti formule 1 velké drama okořeněné strategickými hrátkami a kolilzemi.
První tréninky v Sáchiru ovládlo Ferrari, nejrychlejší byl Räikkönen
Formule 1

Po vítězství v Melbourne se stáji Ferrari daří i na VC Bahrajnu. Páteční tréninky ovládl Kimi Räikkönen před Sebastianem Vettelem.
Verstappen oslavil  dvacáté narozeniny vítězstvím v Malajsii. Hamilton znovu navýšil vedení
Formule 1

Verstappen oslavil dvacáté narozeniny vítězstvím v Malajsii. Hamilton znovu navýšil vedení

Max Verstappen vyhrál v Sepangu den poté, co oslavil dvacáté narozeniny.
Další rána pro Vettela. V kvalifikaci v Sepangu byl poslední, Hamilton ji vyhrál
Formule 1

Naděje Sebastiana Vettela na zisk titulu mistra světa F1 dostaly další trhlinu. Ferrari německého pilota mělo technické problémy a v tréninku zklamalo