Mikael Granlund

Gólů značky Michigan přibývá. Asi to byla příprava na All Star Game, glosoval brankář
NHL

Filip Forsberg z Nashvillu napodobil Andreje Svečnikova a uhranul NHL další lakrosovou trefou. Mezi prvními gratulanty byl symbolicky Mikael Granlund.
Nashville získal Granlunda a Simmondse. Chlapík se vrací z Ottawy na farmu
NHL

Finský hokejista Mikael Granlund byl vyměněn z Minnesoty do Nashvillu za jiného útočníka Kevina Fialu.
Švýcaři hlásí před MS tři posily ze zámoří, Finsko počítá s Granlundem
MS v hokeji

Švýcary, kteří se na MS utkají v základní skupině i s českým týmem, posílí Niederreiter, Müller a brankář Berra.
Rusko srazil 18letý kluk. Finský hokej je na tom dobře, pyšně hlásí
MS v hokeji

Ruští hokejisté ani tentokrát nezískají zlato z domácího MS, neboť v semifinále padli s Finskem 1:3. Nejvíc zářil teprve 18letý Sebastian Aho.
Rusko touží po odplatě, Finsko po zlatém hattricku. USA můžou Kanadu jen překvapit
MS v hokeji

Zatímco čeští hokejisté se po vyřazení chystají na dovolenou, mistrovství světa směřuje k velkému finále Rusko - Kanada. Ne vždy ale prognózy vyjdou.
Finové vezou na MS silný tým, před turnaje si mohli dovolit vyřadit hráče z NHL
Hokej

Finský trenér Kari Jalonen zveřejnil konečnou nominaci nabitého kádru pro světový šampionát v Rusku.
Další zámořské posily pro Finy, přijede i Granlund
MS v hokeji

Z Minnesoty přijedou útočníci Mikko Koivu a Mikael Granlund a z farmy Chicaga z Rockfordu z nižší AHL obránce Ville Pokka.
VIDEO Granlund povozil Hejdu na kolotoči. A pak rozhodl
Hokej

Diváci nedělního zápasu play off NHL mezi Minnesotou a Coloradem museli čekat na první gól (a jediný) gól až do šesté minuty prodloužení, ale…
Selänne zlato neveze, přesto se loučí jako král a legenda
Hokej

Finský hokejový kanonýr Teemu Selänne sice na olympijských hrách v Soči nedosáhl na vysněné zlato, přesto se rozloučil s reprezentační kariérou…
Finové v zápase plném gólů přestříleli Rakušany
Hokej

Hokejisté Finska porazili ve svém úvodním zápase v olympijském turnaji Rakousko 8:4.