VIDEO Granlund povozil Hejdu na kolotoči. A pak rozhodl

22. 4. 2014 7:59
Mikael Granlund a jeho skvělý gól v prodloužení proti Coloradu. | Video: youtube.com

St. Paul - Diváci nedělního zápasu play off NHL mezi Minnesotou a Coloradem museli čekat na první gól (a jediný) gól až do šesté minuty prodloužení, ale jedinečný kousek Mikaela Granlunda stál za to.

Dvaadvacetiletý finský útočník vzal osud zápasu do svých rukou, když předvedl one man show. Neustále  stínovaný nejlepším bekem soupeře Janem Hejdou dokázal obkroužit půlku útočného pásma, vybojovat u mantinelu zpět téměř ztracený puk a pak ještě v pádu dopravit puk do okryté branky Semjona Varlamova.

Wild díky této krásné akci zůstali ve hře v sérii, když snížili její stav na 1:2.