Josef Hušbauer

Ze Slavie do Bulharska? Záložník Hušbauer má nakročeno do Levski Sofia
Česká liga

Po Pavlu Vrbovi by měla do bulharské soutěže odejít další výrazná postava české Fortuna:Ligy, slávistický záložník Josef Hušbauer.
Slavia zvítězila v Plzni jedinou brankou. Náskok devíti bodů vystřelil Hušbauer
Česká liga

Slavia ve šlágru 14. kola první ligy vyhrála na stadionu druhé Plzně 1:0 a přiblížila se obhajobě titulu. Zároveň přišla o zraněného Davida Hovorku.
Hušbauer: V Plzni to nebyl náš zápas. Ale teď už si to můžeme pokazit jen sami
Česká liga

Hušbauer považuje devítibodový náskok na druhou Viktorii za velký a cítí, že Pražané si cestu za obhajobou titulu mohou zkomplikovat pouze sami.
Hušbauer měl jít ven. Podle komise rozhodčích sudí Marek odpustil Slavii červenou
Česká liga

Fotbalisté Slavie měli podle komise rozhodčích v uplynulém 5. kole první ligy proti Liberci dohrávat v oslabení.
Slavia vykročila za obhajobou hubenou výhrou ve Zlíně, rozhodl Hušbauer
Česká liga

Fotbalisté Slavie porazili v prvním kole Fortuna:Ligy Zlín 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil v sedmdesáté minutě Josef Hušbauer.
Plzeň po konci legend nezvadne, míní Uhrin. A Stanciův plat? Strašné peníze
Česká liga

Vedl Slavii i Plzeň. Má bohaté zkušenosti ze zahraničí, především z Kypru a Rumunska, odkud do Slavie před lety přivedl Michaela Ngadeua.
Slavia smetla Spartu v emotivním derby třemi góly a prosvištěla do finále poháru
Fotbal

Slávisté zvítězili v druhém derby za deset dní 3:0 a v květnovém finále MOL Cupu vyzvou Baník. Postup zařídili dvoubrankový Souček a Masopust.
Hušbauerova žlutá po neodpískané penaltě v derby neplatí. Disciplinárka  ji zrušila
Fotbal

Hušbauerova žlutá po neodpískané penaltě v derby neplatí. Disciplinárka ji zrušila

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace vyhověla pražské Slavii a zrušila záložníkovi Josefu Hušbauerovi žlutou kartu z nedělního derby.
Jasná penalta, komedie a výsměch fotbalu, soptil Hušbauer. Sudí uznal, že chyboval
Česká liga

Sudí Karel Hrubeš uznal po derby svoji chybu. Slavia prý měla kopat penaltu, kterou Hrubeš původně nařídil, ale pak zase odvolal.
Pohroma pro Slavii. Pražané v Petrohradě spálili spoustu šancí a prohráli 0:1
Evropská liga

Slavia byla v zápase Evropské ligy lepším týmem. Petrohradský brankář Luněv čelil spoustě střel, ale nakonec rozhodl gól Kokorina z 80. minuty.
Slávistické šance na Ligu mistrů srazil hloupý gól. Jednoznačně naše chyba, zlobil se Trpišovský
Liga mistrů

Proti silnému Dynamu Kyjev sehrála Slavia důstojnou partii, přesto výsledek 1:1 dává větší šance do odvety ukrajinskému týmu.
Hušbauer v nastavení z penalty vydřel Slavii remízu proti Dynamu Kyjev
Liga mistrů

Fotbalisté Slavie v zápase třetího předkola Ligy mistrů remizovali doma s Dynamem Kyjev 1:1, odveta se hraje za týden na Ukrajině.
Hušbauer se blýskl volejem a pak byl kousek od prvního hattricku
Česká liga

"Dneska byl ten hattrick asi nejblíže. Je možné, že tak blízko už to asi nikdy nebude," řekl Hušbauer.
Tolik ztrát Plzně jsme nečekali, řekl Hušbauer. Slavia po jeho trefě bojuje o zisk poháru i ligy
Fotbal

Slávistický záložník Josef Hušbauer prvním gólem zlomil odpor Mladé Boleslavi a zařídil sešívaným postup do finále českého poháru poprvé po šestnácti…
Slavia postoupila do finále domácího poháru, opět se trefil Stoch
Fotbal

Slavia porazila v Edenu Mladou Boleslav 2:0 po brankách Hušbauera a Stocha na začátku druhého poločasu. "Sešívaní" tak postoupili do finále MOL Cupu.
Slavia odčinila zaváhání v Jihlavě, ale proti klokanům se nadřela. Výhru zařídil Hušbauer
Česká liga

Slávisté porazili v 18. kole první fotbalové ligy Bohemians 1:0. Jediný gól vstřelil v první půli Josef Hušbauer, video neuznalo branku Škody.
Video v české fotbalové lize poprvé zrušilo gól. Škodův zásah neplatil kvůli ofsajdu
Česká liga

Poprvé v historii české fotbalové ligy odvolal rozhodčí gól po konzultaci s asistentem u videa. Doplatil na to slávista Milan Škoda.