Johann Zarco

Kornfeil dojel v Austrálii devátý, Abraham zapsal nejlepší výsledek v sezoně
Motocykly

Jakub Kornfeil vybojoval v závodě Moto3 v Austrálii devátou příčku, Karel Abraham skončil v třídě MotoGP jedenáctý a vylepšil si sezonní maximum.
Kornfeil zajel v Assenu letošní kvalifikační maximum, byl třináctý
Motocykly

Jakub Kornfeil využil mokré trati a v sezoně, kdy se mu příliš nedaří, zajel 13. nejlepší kvalifikační čas.
Motocykly

Většina závodního pole třídy Moto3 ve Velké ceně Francie havarovala na olejové skvrně.
Abraham odstartuje v Le Mans z třetí řady, Kornfeil byl v kvalifikaci osmnáctý
Motocykly

Motocyklisté bojovali na kratším okruhu Bugatti v Le Mans o místa na startu Velké ceny Francie silničních motocyklů.
Kornfeil sedmým místem završil nejlepší sezonu v kariéře. Hanika na body nedosáhl
Motocykly

Z dvojice českých účastníků bodoval ve VC Valencie třídy Moto3 jen Jakub Kornfeil, který obsadil sedmé místo. Karel Hanika dojel na 22. pozici.
Hanika při návratu do Moto3 odstartuje z 13. místa, Kornfeil bude až v osmé řadě
Motocykly

Světový šampionát silničních motocyklů vrcholí závěrečnou Velkou cenu letošní sezony.
Kornfeil zazářil v Malajsii, v závodě Moto3 plném pádů zachoval klid a dojel druhý
Motocykly

Českého závodníka dělilo na okruhu v Sepangu od historicky prvního vítězství v závodě světového šampionátu třídy Moto3 sedm vteřin.
Kornfeil v Austrálii nedokončil závod plný pádů. V MotoGP Crutchlow využil Marquezova pádu
Motocykly

Jakub Kornfeil potřetí v této sezoně MS třídy Moto3 nebodoval. V Austrálii nenastoupil po přerušení ke zkrácenému závodu.
Nepovedený víkend v Aragonii skončil pro Kornfeila nehodou, Binder slavil titul
Motocykly

Brad Binder je prvním mistrem světa silničních motocyklů z Jižní Afriky po 36 letech. V sezoně 1980 Jon Ekerold ovládl třídu do 350 ccm.
Kornfeil v Misanu výborně odstartoval, bojoval o stupně vítězů, ale nakonec dojel pátý
Motorismus

Jakub Kornfeil si v Misanu vyrovnal díky pátému místu v závodě Moto3 svůj druhý nejlepší výsledek v letošní sezoně.
Kornfeil se na mokrém Sachsenringu posunul o jedenáct míst, dojel těsně pod stupni vítězů
Motocykly

Jakub Kornfeil na deštivém Sachsenringu poskočil o v Grand Prix třídy Moto3 o 11 příček dopředu, v cíli byl odmáván na čtvrté pozici.
Bojovník Kornfeil vydřel v Assenu tři body, vodní ruletu v MotoGP ovládl nečekaně Australan Miller
Motocykly

Jakub Kornfeil potvrdil v závodě Moto3 v Assenu svoji bojovnost a proti startu si polepšil o dvanáct míst.
Češi v dramatickém Mugellu na body nedosáhli, Rossiho v MotoGP zradila motorka
Motorismus

Jakub Kornfeil obsadil v závodě třídy Moto3 v rámci Velké ceny Itálie silničních motocyklů na okruhu v Mugellu 17. místo, Karel Hanika dvacátý.
Kornfeilovi v Austinu těsně utekla první desítka, Hanika spadl
Motorismus

Jakub Kornfeil na Hondě v závodě třídy Moto3 ve Velké ceně USA v Austinu a poprvé v této sezoně nedojel v top 10.
Kornfeil dojel v Moto3 devátý, Hanika v Argentině nebodoval
Motorismus

Jakub Kornfeil na Hondě se podruhé za sebou v závodě třídy Moto3 vešel do nejlepší desítky. Dnes v GP Argentiny dojel devátý.
Dva Češi, rivalové od Yamahy a spousta změn. Sezona motorek startuje
Motorismus

Jakub Kornfeil a Karel Hanika vstoupí v neděli ve třídě Moto3 jako jediní dva Češi do dalšího ročníku světového šampionátu silničních motocyklů.
Do závodu roku MotoGP vyrazí Lorenzo první, Hanika byl v Moto3 osmý
Motorismus

Výsledky kvalifikace na poslední podnik letošní sezony mistrovství světa silničních motocyklů, jíž je Velká cena Valencie.
MotoGP otřásá skandál, Rossi sestřelil Marqueze. Kornfeil v Sepangu vedl
Motorismus

Ani v předposledním závodě světového šampionátu nedokázal Danny Kent proměnit v realitu svůj útok na titul mistra světa třídy Moto3. V Sepangu vyhrál…
Bojovník Kornfeil vyjel mimo trať, přesto skončil pátý. Hanika obsadil 14. místo
Motorismus

Jakub Kornfeil i Karel Hanika během Velké ceny Austrálie silničních motocyklů na australském okruhu Phillip Island bojovali o stupně vítězů, oba měli…