VIDEO Sparta se v přípravě porvala. Poslední skončila stejně

Sport Sport
17. 8. 2015 9:39
Podívejte se na bitku z přípravného hokejového duelu mezi Spartou a Adlerem Mannheim.
Rvačka Sparty s Mannheimem v přípravě na sezonu 2015-16 | Video: Youtube.com

Neumarkt - Pěstní souboje sice v nedělním přípravném duelu s Adlerem Mannheim vyhráli hokejisté Sparty, k bodům a alespoň třetí příčce na Dolomiten Cupu jim to ale nepomohlo. Sparta s německým šampionem prohrála 2:3 po samostatných nájezdech a na prestižním turnaji končí poslední.

Na videu si můžete prohlédnout hromadnou bitku z prvního dějství vypjatého utkání. Hodně aktivní v ní byl bezmála stokilový obránce Michal Čajkovský, který Pražany posílil před novou sezonou, své rohovnické umění pak museli předvést i Janové Švrček a Buchtele.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008. Od začátku listopadu posílila z 27,18 Kč/EUR na na 26,16 Kč za euro, což je nárůst o téměř čtyři procenta. Pokud si koruna udrží do konce měsíce své zisky, půjde o největší měsíční nárůst od června roku 2008, kdy posílila o 4,5 procenta. Uvedl to analytik Purple Trading Štěpán Hájek.

Listopad přinesl podle něj největší zklidnění do ekonomiky a na finanční trhy. Velmi slibné reporty od tří biotechnologických společností slibují brzký příchod vakcíny, který by mohl ukončit obavy o zdravotnický systém a zastavit zavádění plošných restrikcí. "Na trzích nastala zatím největší rotace z bezpečných aktiv do těch rizikovějších a jedním z největších vítězů je právě česká koruna," uvedl.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
Další zprávy