Sekáčův gól hokejistům Kazaně k bodům nepomohl

6. 9. 2017 21:27
Dalšími zápasy pokračovala ve středu Kontinentální hokejová liga. Kazaň se Sekáčem prohrála v Charlamovově.
Jiří Sekáč
Jiří Sekáč | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Český útočník Jiří Sekáč otevřel skóre utkání Kontinentální hokejové ligy na ledě Jekatěrinburgu, ale jeho tým Ak Bars Kazaň nakonec souboj o první místo v Charlamovově divizi prohrál 2:3. Hosté ztratili dokonce dvougólové vedení a stálo je to i první místo v tabulce, kam se díky lepšímu skóre posunul Avtomobilist.

Sekáč si připsal čtvrtý bod v sezoně, ale gólově se prosadil poprvé. Jakuba Kováře v brance Jekatěrinburgu překonal už ve třetí minutě a za necelé dvě minuty už Kazaň vedla 2:0. Další gól už ale český brankář nepustil a vychytal druhou výhru domácích za sebou. Ak Bars naopak po čtyřech úvodních úspěších podruhé za sebou nebodoval.

Kontinentální hokejová liga:

Jekatěrinburg - Kazaň 3:2 (za hosty Sekáč 1+0), Čerepovec - Dynamo Moskva 1:5, Nižnij Novgorod - Jaroslavl 3:0, Dinamo Riga - Petrohrad 1:3, HK Soči - Dinamo Minsk 2:4, Spartak Moskva - Jokerit Helsinky 3:4.