Omsk válí, Jágr dal dva góly a opět překonal rekord

Sport Sport, Red Spo
26. 9. 2008 13:16
Chabarovsk - Omsk 3:4

Chabarovsk - Už popáté v řadě vyhráli v KHL hokejisté Omsku. A znovu k tomu pomohl i Jaromír Jágr, který dvěma góly přispěl k vítězství Avangardu v poměru 4:3.

Navíc jeho první gól padl už po 31 vteřinách, čímž bývalý hráč New Yorku Rangers překonal svůj jen několik dní starý rekord v nejrychlejším zásahu v nově vzniklé soutěži.

Avangard udeřil v nejvýchodněji položeném městě Kontinentální ligy čtyřmi góly v první třetině. Na 2:0 zvyšoval v osmé minutě Čerepanov, kterého o minutu později svou druhou trefou napodobil Jágr.

V 11. minutě už to bylo o čtyři branky a vypadalo to na jasnou záležitost. Jenže Chabarovsk ještě do konce úvodní části snížil na 2:4 a kontaktní gól přidal na začátku druhé třetiny Belkin.

Vyrovnat už ale domácí nezvládli a prohráli tak s Omskem i druhý souboj ve dvou dnech.

Výsledek:
Chabarovsk - Omsk 3:4 (2:4, 1:0, 0:0)
Branky: 12. Akseněnko, 16. Bělov, 21. Belkin - 1. a 9. Jágr, 8. Čerepanov, 11. Kurjanov.