Video: Mrázek předvedl proti Galchenyukovi úžasný zákrok holí a následně byl zavalen

Sport Youtube, Sport
9. 4. 2017 8:18
Petr Mrázek předvedl v zápase Detroitu proti Montrealu několik velice povedených zákroků, ale Red Wings nakonec padli 2:3 po prodloužení. Jednoznačně nejhezčí zásah předvedl český brankář v souboji dvou týmů, které budou v play off chybět, proti Alexi Galchenyukovi. Američan střílel v přečíslení po přihrávce od Otta, ale Mrázek vyrazil kotouč holí. Bezprostředně po parádním zákroku musel brankář, jenž zanedlouho doplní českou reprezentaci před světovým šampionátem, unést váhu Galchenyukova těla.
Petr Mrázek čaroval v utkání Detroitu proti Montrealu. | Video: Youtube
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy