Nakládal se po letech strádání v NHL usadil v Jaroslavli, kde prodloužil smlouvu

ČTK ČTK
8. 4. 2017 13:25
Hokejový obránce Jakub Nakládal bude i nadále hrát za Lokomotiv Jaroslavl. S týmem KHL, s nímž získal bronzové medaile, se dohodl na prodloužení smlouvy. Její délku ruská média neuvedla. "Jakub je skutečný bojovník, takové hráče potřebujeme. Po příchodu v průběhu sezony si musel zvyknout, ale hrál výborně a zůstává u nás," oznámil prezident Jaroslavle Jurij Jakovlev. Devětadvacetiletý Nakládal byl vyhlášen nejlepším bekem čtvrtfinále Gagarinova poháru, celkem v 15 zápasech play off nasbíral 11 bodů za šest branek a pět asistencí. Sezonu měl přitom hektickou. Začal startem na Světovém poháru, poté podepsal smlouvu s Carolinou, ale v NHL zhruba po měsíci skončil a zamířil do Ruska.
Jakub Nakládal.
Jakub Nakládal. | Foto: Milan Kammermayer
 

Právě se děje

před 48 minutami

Dámský gambit na Netflixu vidělo 62 milionů lidí, v Česku je druhý

Minisérii z šachového prostředí Dámský gambit, ve které hlavní roli ztvárnila Anya Taylor-Joyová, na platformě Netflix vidělo 62 milionů lidí. Firma čísla sledovanosti obvykle nezveřejňuje, činí tak jen v případě mimořádných úspěchů. Netflix zveřejnil 23. října všech sedm dílů Dámského gambitu, které od té doby patří do desítky nejsledovanějších pořadů v USA, Velké Británii, Argentině nebo Izraeli. Momentálně je minisérie druhou nejžádanější položkou Netflixu v Česku, hned za čtvrtou řadou seriálu Koruna.

Podle Netflixu dále Dámský gambit obecně posílil zájem o šachy. Hledání tohoto slova na Googlu stouplo dvojnásobně, uživatelé serveru eBay.com dvakrát častěji hledají předměty související s šachami a webu Chess.com se pětinásobně zvýšil počet zaregistrovaných uživatelů.

Další zprávy