Video: Ritchie jednou ranou složil Rozsívala. Za trest si dva zápasy nezahraje

ČTK ČTK
8. 4. 2017 15:10
Ritchie udeřil Rozsívala pěstí v poslední třetině za stavu 3:0 pro Anaheim poté, co český bek za brankou krosčekoval hvězdu Ducks Coreyho Perryho.
Video: ČTK

Anaheim - Za úder do obličeje Michala Rozsívala dostal hokejový útočník Anaheimu Nick Ritchie trest na dva zápasy. Zkušený český obránce ve službách Chicaga čtvrteční utkání NHL nedohrál a stejně tak Ritchie, neboť byl za hrubost vyloučen do konce zápasu.

Ritchie udeřil Rozsívala pěstí v poslední třetině za stavu 3:0 pro Anaheim poté, co český bek za brankou krosčekoval hvězdu Ducks Coreyho Perryho. Rozsíval zůstal otřesený ležet na ledě a do hry už nezasáhl.

Vedení NHL následně Ritchieho suspendovalo na dva zápasy. Jednadvacetiletý Kanaďan tak přijde o poslední kolo základní části a první duel play off; z platu pak o 4970 dolarů (zhruba 125 tisíc korun).

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy