Video: Ritchie jednou ranou složil Rozsívala. Za trest si dva zápasy nezahraje

ČTK ČTK
8. 4. 2017 15:10
Ritchie udeřil Rozsívala pěstí v poslední třetině za stavu 3:0 pro Anaheim poté, co český bek za brankou krosčekoval hvězdu Ducks Coreyho Perryho.
Video: ČTK

Anaheim - Za úder do obličeje Michala Rozsívala dostal hokejový útočník Anaheimu Nick Ritchie trest na dva zápasy. Zkušený český obránce ve službách Chicaga čtvrteční utkání NHL nedohrál a stejně tak Ritchie, neboť byl za hrubost vyloučen do konce zápasu.

Ritchie udeřil Rozsívala pěstí v poslední třetině za stavu 3:0 pro Anaheim poté, co český bek za brankou krosčekoval hvězdu Ducks Coreyho Perryho. Rozsíval zůstal otřesený ležet na ledě a do hry už nezasáhl.

Vedení NHL následně Ritchieho suspendovalo na dva zápasy. Jednadvacetiletý Kanaďan tak přijde o poslední kolo základní části a první duel play off; z platu pak o 4970 dolarů (zhruba 125 tisíc korun).

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy