MS: Bydlet můžete na kolejích i v luxusním hotelu

Adam Pešek
26. 4. 2011 14:00
Nabídka ubytování na hokejovém mistrovství světa je v Bratislavě široká
MS hotely
MS hotely | Foto: www.iihf.com/sk

Pokud na Slovensko nehodláte jet jen kvůli jednomu zápasu, budete zajisté potřebovat místo k přespání. Oficiálním partnerem mistrovství světa je cestovní kancelář FIFO a ta pro usnadnění přichystala webovou stránku, kde si máte možnost vybrat ubytování dle vlastních požadavků.

Nejlevnější nabízené, 27 EUR (cca 670 Kč) za noc i se snídaní, je v Hotelu Ember ve 35 km vzdáleném maďarském městečku Mosonmagyaróvár. Pokud ale chcete být v centru dění, bude vhodnější zvolit některou z bratislavských variant, které také nemusí vyjít příliš draho. Za 32,65 EUR (cca 820 Kč) za noc můžete bydlet v ubytovacím zařízení Slovenské zdravotnické univerzity, nejlevnější nabízené hotely vás přivítají za ceny přibližně od 60 EUR (1500 Kč) za noc. Zapátráte-li i mimo stránky oficiálního partnera, zjistíte, že ubytování lze sehnat i o něco levněji. Ve 25 km vzdáleném Senci se dá bydlet za ceny kolem 500 Kč za noc a například v bratislavském hotelu Nivy lůžko ve třílůžkovém pokoji vyjde na 820 Kč za noc.

Další možností je využít některou z řady nabídek zájezdů na mistrovství, většinou se však týkají pouze jednotlivých zápasů. Například cestovní kancelář SLAN Tour nabízí kompletní zájezd na čtvrtfinálový zápas českého týmu za 4290 Kč, s tím, že datum zápasu a tedy i cesty samotné bude znám až v úterý 10. 5. Možnost, že by se do vyřazovací části český tým neprobojoval, se vůbec nebere v úvahu.  Osmifinálový zápas vyjde podstatně levněji, na 1690 Kč.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy