Lev porazil Jaroslavl a na turnaji v Rize skončil třetí

29. 8. 2013 17:33
Hokejisté Lva Praha porazili v zápase o třetí místo na turnaji týmů KHL v Rize Lokomotiv Jaroslav 3:1.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: CPA

Riga - Hokejisté Lva Praha porazili v zápase o třetí místo na turnaji týmů KHL v Rize Lokomotiv Jaroslav 3:1. O góly svěřenců trenéra Václava Sýkory se postarali Erik Christensen, Michal Birner a Juraj Mikuš. V brance dostal dnes příležitost Jan Lukáš.

Před startem nového ročníku KHL se Lev utká ještě s pražskou Slavií, generálka na druhou sezonu v mezinárodní soutěži ho čeká ve středu 4. září.

Druhou porážku na turnaji v Jekatěrinburgu utrpěl Třinec, jenž prohrál s domácím celkem 1:3. Třinec se na turnaji Kamenný kvítek v Jekatěrinburgu nechal od domácího účastníka KHL zaskočit dvěma slepenými góly mezi šestou a sedmou minutou, ale pak držel se soupeřem krok.

Adamský dvanáct minut před koncem vykřesal naději kontaktním gólem, do prázdné branky však Oceláři inkasovali potřetí. Svěřenci kouče Jiřího Kalouse prohráli i druhé utkání a v pátek je čeká tým z ruské Vyšší ligy Nižnyj Tagil.