Hudler vsítil v první gól KHL. Do sítě Jágrova Omsku

ČTK ČTK, Red Spo
18. 9. 2009 21:10
Dynamo Moskva - Avangard Omsk 2:1

Moskva - Český hokejový reprezentant Jiří Hudler vstřelil ve čtvrtém utkání KHL svůj první gól v soutěži a pomohl jím Dynamu Moskva k vítězství 2:1 nad Omskem.

V dresu hostů se neprosadil ani hvězdný Jaromír Jágr a Avangard prohrál třetí duel v sezoně.

Hudler, jenž přišel do ruské metropole v létě z Detroitu, se prosadil zblízka v 9. minutě. V ten moment zvýšil na 2:0, protože už před ním vstřelil první gól duelu jeho spoluhráč Krysanov.

Omsk se sice dokázal ještě do přestávky díky brance Šiškanova vrátit do zápasu, další puk v síti už ale diváci v Lužnikách do konce utkání neviděli.

Podruhé v sezoně dnes skóroval zatím nejproduktivnější Čech v KHL Josef Vašíček a pomohl Jaroslavli k výhře 4:1 nad Balašichou.

Na dvě branky přihrál Radek Bonk, na straně poražených jednou asistoval obránce Filip Novák.